Neler Yeni

Hazır sistem mi yoksa toplama sistem mi?

Batubuha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
batuhan cemal şahin
Arkadaşlar sistem toplamak istiyorum hazır alırsam uygun fiyatta oluyo ama eğer kendim toplarsam daha pahallı oluyo. Nedenini anlamış deilim sonuçta ikiside aynı şey değil mi? Topladığım sistemle hazır sistemin içindekiler aynı halbuki?

tadic3453

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Tadic3453
Onlar ona göre kampanya yapıyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar sistem toplamak istiyorum hazır alırsam uygun fiyatta oluyo ama eğer kendim toplarsam daha pahallı oluyo. Nedenini anlamış deilim sonuçta ikiside aynı şey değil mi? Topladığım sistemle hazır sistemin içindekiler aynı halbuki?
Hazır al

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Mehmet Özcan
Hocam bu konuya ben biraz zevk meselesi olarak bakıyorum, ayrıca şöyle bir öneride de bulunabilirim. Bazı firmalar elinde kalan ürünleri eritmek için bir sistem topluyorlar, birbirlerine bağlantılı ve bunu uygun fiyatlı olarak hazır sistem adı altında satışa sunuyorlar, olaya böyle bakmak daha mantıklı olabilir. Bakıldığı zaman arada bir fark yok, fakat firmanın ürünü eritebilmesi için böyle bir kampanya adı altında hazır sistemlerin sunulması çok doğal

ErenErk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Eren Erkaşda
sen guncel fıyattan almıs oluyorsun onlar stoktakı urunlerı kullanıyor, eskı fıyattan almıs gıbı bısey oluyorsun gunun sonunda,
ayrıca fırmalar cok iyi bi sistem yapıp yanına kotu kasa kotu psu kotu sogutucu koydugundan da ucuz olabılıyor

betofen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
batuhan erkuş
parana göre
hazır sistem alan yerler parçayı toptan alıyor daha ucuza geliyor bizim gibi tek ürün parekende almıyor

Top Bottom