Neler Yeni

Hazır Sistem Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Bildik
Bütçe
22000
Arkadaşlar merhaba uzun araştırmalar sonucuna aşağıdaki bilgisayarı almaya karar verdim. Ama maalesef hala beni işlemci bakımından tatmin etmedi. Bu sistemi aldıktan sonra işlemciyi Ryzen 5 7500f ile yükseltebilir miyim? Ya da sizin bir öneriniz var mıdır işlemci konusunda. Özellikle fps oyunları oynuyorum (warzone, r6s, valorant) öncelikli olmak üzere. Sizinde farklı bir sistem öneriniz varsa açığım.

TrAtaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kürşat Çelikbaş
Amd'ye geçiş yapamazsın anakart'ın uyumsuz. Aynı siteden Ryzen 5600 yada 7500f'li halini almanı öneririm önümüzdeki aylarda gelecek zamları düşünürsek şuan 7500f'li haline bütçen yetiyorsa kaçırmaman iyi olur. Ayrıca ekran kartını asus marka tercih etmeni öneririm düşük bir fiyat farkı olması gerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Bildik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Amd'ye geçiş yapamazsın anakart'ın uyumsuz. Aynı siteden Ryzen 5600 yada 7500f'li halini almanı öneririm önümüzdeki aylarda gelecek zamları düşünürsek şuan 7500f'li haline bütçen yetiyorsa kaçırmaman iyi olur. Ayrıca ekran kartını asus marka tercih etmeni öneririm düşük bir fiyat farkı olması gerek.
Hocam bu sistem hakkında yorumun nedir? 4060ti yerine 4060.

TrAtaman

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Kürşat Çelikbaş
Hocam bu sizin bütçenize bağlı bir durum bilgisayarınıza tekrar masraf yapma imkanınız yoksa daha uyumlu bir ikili olan 5600 4060ti 'lı sistemi almanız daha iyi olur. İlerleyen dönemlerde ekran kartınızı değiştirme imkanınız varsa 7500f li sistem çok daha ileriye yönelik olur. DDR4 sistemler artık geride kalmaya başladı.

Top Bottom