Neler Yeni

hazır sistem onerir misiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak
Bütçe
40.000
Selam,hayalimdeki pc yi toplayacgım sizin yardımınıza ihtiyacım var suan elimde bitane laptop var gtx1650ti ekran kartlı bunu 15 bin TL'ye satmayı dusunuyorum satabilirsem ustune para koyup sistem toplayacagım ortalama 20k koyarım herhalde yani maksımmum 40 k olsun aşşağıda birkaç madde belirttim bu maddelere bakarak bana ne onerebilirsiniz.
Kendim toplasam cok pahalı ama hazır sistemlerde pek kafama uymuyor nedeni ise bazı markaları bilmiyorum ve guvenemiyorum yardımcı olursanız cok sevinirm

*Pek bilgim yok butcemde kesin değil ve malesef tr şartlarına gore biraz fazla seçiciyim (gorunus bakımından)
*biraz araştırma yaptım ve 4070super ekran kartının olmasını istiyorum yada buna benzer güçlü bir ekran kartı olsun
*dlss 3/3.5 teknolojisini desteklesin yani
*2k monitor alacagım bu yuzden boyle bi ekran kart tercih ettim
*ekran kartı olarak dediğim gibi gorunusu mümkünse beyaz olsun birde bilindik bir marka olabilir mi MSI ASUS gibi
*bunun üzerine ne onerirsiniz???

asko56

80+ Silver
Selam,hayalimdeki pc yi toplayacgım sizin yardımınıza ihtiyacım var suan elimde bitane laptop var gtx1650ti ekran kartlı bunu 15 bin TL'ye satmayı dusunuyorum satabilirsem ustune para koyup sistem toplayacagım ortalama 20k koyarım herhalde yani maksımmum 40 k olsun aşşağıda birkaç madde belirttim bu maddelere bakarak bana ne onerebilirsiniz.
Kendim toplasam cok pahalı ama hazır sistemlerde pek kafama uymuyor nedeni ise bazı markaları bilmiyorum ve guvenemiyorum yardımcı olursanız cok sevinirm

*Pek bilgim yok butcemde kesin değil ve malesef tr şartlarına gore biraz fazla seçiciyim (gorunus bakımından)
*biraz araştırma yaptım ve 4070super ekran kartının olmasını istiyorum yada buna benzer güçlü bir ekran kartı olsun
*dlss 3/3.5 teknolojisini desteklesin yani
*2k monitor alacagım bu yuzden boyle bi ekran kart tercih ettim
*ekran kartı olarak dediğim gibi gorunusu mümkünse beyaz olsun birde bilindik bir marka olabilir mi MSI ASUS gibi
*bunun üzerine ne onerirsiniz???
40 bine beyaz sistem toplama sansın çok zor beyaz parçalar normala göre daha pahalı

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
valla 2k monitör dahil beyaz sistem 4070 superi geç 4060ti bulamazsın(hazır sistem).Tek tek sahibinden gibi sitelerden 2.el alman lazım ki anca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla 2k monitör dahil beyaz sistem 4070 superi geç 4060ti bulamazsın(hazır sistem).Tek tek sahibinden gibi sitelerden 2.el alman lazım ki anca.
tamam siyah olsun o zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

40 bine beyaz sistem toplama sansın çok zor beyaz parçalar normala göre daha pahta
40 bine beyaz sistem toplama sansın çok zor beyaz parçalar normala göre daha pahalı

asko56

80+ Silver

monitör dahil anca 30 binlik bir sistem bulman lazım onuda bügün alırsan incehesap gaming gecesine özel 13600k lı güzel bir sistemi çok uygun fiyata verecek onu yaklaman lazım

1708103870809.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
monitör dahil anca 30 binlik bir sistem bulman lazım onuda bügün alırsan incehesap gaming gecesine özel 13600k lı güzel bir sistemi çok uygun fiyata verecek onu yaklaman lazım

Alıntıyı görüntüle
teşekkur ederim ama bu günü bırak bu ay alamam biraz daha vaktim var almaaya sadece boş vakitlerimde bilgi topluyorum cook teşekkur ederim ince hesabı takip ederim bundan sonra

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir

Alıntıyı görüntüle
1708104093973.png
5k indirim yapsalar 30k ya bu sistemi mi aldırıcaksın?

asko56

80+ Silver
teşekkur ederim ama bu günü bırak bu ay alamam biraz daha vaktim var almaaya sadece boş vakitlerimde bilgi topluyorum cook teşekkur ederim ince hesabı takip ederim bundan sonra
bügün 22 de fiyatlar gözükücek gene bak tek tek toplarsan aklında bulunsun

1. 40 bine eger 2 ay bekleyecekseniz 2 ay sonra sistemlere kalllavi zamlar gelicek

2. 1 ay içinde 40 bini denk getirebilir isen gene konu aç yardımcı oluruz

Alıntıyı görüntüle5k indirim yapsalar 30k ya bu sistemi mi aldırıcaksın?
mod art pc çok reklamını yaptı 30 bini altına verilciektir diye düşünüyorum 28-29 bandına alınabilir

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
https://www.gaming.gen.tr/urun/3862...-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ buna bakablrsn 2k sistem için

1. 40 bine eger 2 ay bekleyecekseniz 2 ay sonra sistemlere kalllavi zamlar gelicek

mod art pc çok reklamını yaptı 30 bini altına verilciektir diye düşünüyorum 28-29 bandına alınabilir
DDR 4 yazısını görüyorsun değil mi?
dipnot:dizüstünü atar msn @Burakrocky ,ederi ne kadar bakalım bi

asko56

80+ Silver
https://www.gaming.gen.tr/urun/3862...-oc-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ buna bakablrsn 2k sistem için

arkdaşım 30 bandına 4060ti ddr5 sistem varmı sogutucu dahil

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak

Abi cok teşekkurler ama bikaç şey daha soylemek istiyorum haddimi aşmak istemiyorum,ekonominin şartları belli ama 4070 super li bi sistem 40 bine gelmez mi 4060 hakkında birkaç yıla performans düşücek falan dediler birde bazı oyunları 2k oynamak istiyorum ve 4070super 2k orantılı çalışıyormuş yani iyi performans veriyormuşda ondan dolayı sordum bide abi hayalim benim iyi bir sistemim olması sıkıntı yaşamamak rahatca oyun oynamak için bu kadar ısrarcı oldum

Buraya atıyorum abi hemen

asko56

80+ Silver
soğutucu yok diye ddr4 sistem mi alınır?İleride alınır çok sorun değil
arkdaşım adam zaten sistemi şimdi almayacak alıcak ise modart ın 13600kf li sistemi 30 bin altına degerlendirilebilir basit matematik

7500f ile 4060ti sistemler kaç liradan başladıgını siz biliyorsuunz zaten

Top Bottom