Neler Yeni

hazır sistem onerir misiniz

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Emir
Abi cok teşekkurler ama bikaç şey daha soylemek istiyorum haddimi aşmak istemiyorum,ekonominin şartları belli ama 4070 super li bi sistem 40 bine gelmez mi 4060 hakkında birkaç yıla performans düşücek falan dediler birde bazı oyunları 2k oynamak istiyorum ve 4070super 2k orantılı çalışıyormuş yani iyi performans veriyormuşda ondan dolayı sordum bide abi hayalim benim iyi bir sistemim olması sıkıntı yaşamamak rahatca oyun oynamak için bu kadar ısrarcı oldum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buraya atıyorum abi hemen
sorun yok ama,4070 super sistem zaten 40k

asko56

80+ Silver
Abi cok teşekkurler ama bikaç şey daha soylemek istiyorum haddimi aşmak istemiyorum,ekonominin şartları belli ama 4070 super li bi sistem 40 bine gelmez mi 4060 hakkında birkaç yıla performans düşücek falan dediler birde bazı oyunları 2k oynamak istiyorum ve 4070super 2k orantılı çalışıyormuş yani iyi performans veriyormuşda ondan dolayı sordum bide abi hayalim benim iyi bir sistemim olması sıkıntı yaşamamak rahatca oyun oynamak için bu kadar ısrarcı oldum

Dostum 2 ay sonra zaten seçim bitmiş olucak büyük zam dalgası ve dovizde güzel bir kırılma olucaktır seçim olmayacagı için tüm fiyat artışları seçime bırakıldı üstüne bügün çıkan habere göre pc parçalarına yüzde 25 zam gelicek deniliyor bu yıl içinde.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak

Hp pavilion oyuncu laptop
8gm ram
512ssd
İntel i5 10.nesim
60hz ekran
Grx1650ti 4gb vram
60hz ekran
Sıvı teması yaşanmadı klavyesi falan düzgün çalışıyor
IMG_1391.jpeg
IMG_1389.jpeg
IMG_1386.jpeg
IMG_1385.jpeg
IMG_1384.jpeg

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Emir
Tam rakam söylemem,2.el dizüstü bilmiyorum. @Kürşat Kütükçü abi rica etsem bilgin varsa yardımcı olur musun?
Hp pavilion oyuncu laptop
8gm ram
512ssd
İntel i5 10.nesim
60hz ekran
Grx1650ti 4gb vram
60hz ekran
Sıvı teması yaşanmadı klavyesi falan düzgün çalışıyorAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

garantisi var mı bu arada sormayı unuttum?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak
Dostum 2 ay sonra zaten seçim bitmiş olucak büyük zam dalgası ve dovizde güzel bir kırılma olucaktır seçim olmayacagı için tüm fiyat artışları seçime bırakıldı üstüne bügün çıkan habere göre pc parçalarına yüzde 25 zam gelicek deniliyor bu yıl içinde.
Abi şuan okuyorum ve ancak yazın çalışıcam ve kendin alıcam 18 yaşındayım ailemdende istemek istemiyorum bu yuzden yakın zamanda alamam

Tam rakam söylemem,2.el dizüstü bilmiyorum. @Kürşat Kütükçü abi rica etsem bilgin varsa yardımcı olur musun?

garantisi var mı bu arada sormayı unuttum?
https://www.sahibinden.com/hp-lapto...t_mf=hp+pavilion+16&query_text=hp+pavilion+16 dizüstünün satıldığı ilanlar
Abi garantisi geçen yazın sonu bitti ordaki fotodada yazıyor zaten

Abi şuan okuyorum ve ancak yazın çalışıcam ve kendin alıcam 18 yaşındayım ailemdende istemek istemiyorum bu yuzden yakın zamanda alamam

5 ay önce falan ya

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Emir

5 ay önce falan ya
görmemişim,pardon.Yazın çalışınca anca o zaman bakarız.Malum 2 3 ay sonra bu sistemler kalır mı kalmaz mı veya daha iyileri de çıkabilir belki bi ihtimal.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Burak
görmemişim,pardon.Yazın çalışınca anca o zaman bakarız.Malum 2 3 ay sonra bu sistemler kalır mı kalmaz mı veya daha iyileri de çıkabilir belki bi ihtimal.
Tamamdır abi pardon demenede gerek yok abim gormemiş olabilirsiniz sadece orada tam tarih var o yuzden yazdım 5 ay once bitmiş,boş zamanlarımda araştırıyorum erken ama forum açayım dedim yardımınız için cok teşekkur ederm
Birde laptopun ortalaması nedir vamıdır alıcaklar tanıdıklarınızdan

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Emir
Tamamdır abi pardon demenede gerek yok abim gormemiş olabilirsiniz sadece orada tam tarih var o yuzden yazdım 5 ay once bitmiş,boş zamanlarımda araştırıyorum erken ama forum açayım dedim yardımınız için cok teşekkur ederm
Birde laptopun ortalaması nedir vamıdır alıcaklar tanıdıklarınızdan
hayır yok fakat benzer ilanlara baktığımda 15k bandında satabilirsin(bence)

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,076
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri