Neler Yeni

Hazır Sistem PC önerisi

Cemo~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cemer yılmaz
Bütçe
32000
Merhabalar,
32 bine kadar bütçem var fakat 30 binden sonrası zorluyor biraz. İtopya sinerji gibi bilinen yerlerden bi hazır sistem satın almak istiyorum. Fakat o kadar çok varki ve bende çok anlamıyorum bu özelliklerden bu fiyat bandında alınabilecek en iyisi şu gibi dediğiniz bir sistem varsa önerebilir misiniz rica etsem?

Canves

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ÜmitCan Özdemir
Instagram
1umitcanofficial
Twitter
1umitcanofficial
brom benim de bütçem aynı seçime kadar bekle belki alınabilir f/p sistem çıkar, çıkmazsa yapacak bir şey yok araştırıp alırız.

Cemo~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cemer yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya baktımda hep aynı kasalar ufak tefek farklılıklar var ama anlayamıyorum onlarıda hangisi iyi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Merhabalar,
32 bine kadar bütçem var fakat 30 binden sonrası zorluyor biraz. İtopya sinerji gibi bilinen yerlerden bi hazır sistem satın almak istiyorum. Fakat o kadar çok varki ve bende çok anlamıyorum bu özelliklerden bu fiyat bandında alınabilecek en iyisi şu gibi dediğiniz bir sistem varsa önerebilir misiniz rica etsem?

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
kaan cuvadar
Merhabalar,

hocam bu sistem çok iyi ve bu soğutucuyu alırsanız ömür boyu kullanın isterseniz ssd yi 1 tb yapın kingstone

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
DDR4 diye yanlış yazmışlar ona takılma DDR5 olacak o.

Cemo~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cemer yılmaz

Cemo~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cemer yılmaz

hocam bu sistem çok iyi ve bu soğutucuyu alırsanız ömür boyu kullanın isterseniz ssd yi 1 tb yapın kingstone
Teşekkür ederim hocam inceliyorum hemen

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam burda ram felan markaları bi değişik pek görmedim sence itopya gibi sinerji gibi olanlardan daha mı iyi?

İtopya sinerjide bu paraya böyle sistem yok şuan baktığım kadarıyla. Markalardada bir sorun yok attığımda.

Honigfluss

80+ Bronze
Sistemi aldıktan sonra dandik 16 gb ram ile idare edip daha sonradan elindekini 1000e satıp 3000 ekleyip 32 gb ram alabilir misin?
Sistemi aldıktan sonra parçalarını ara sıra yükseltecek misin?
Ona göre öneri yapacağım

Top Bottom