Neler Yeni

Hazır Sistem Sizce Bu Alınır mı

keremtrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem kan
Başka önerileriniz var ise bekliyorum bütçem Max 17k
Merhaba arkadaşlar uzun zamandır araştırıyorum 15 k bütçem var genel olarak oynayacaklarım online oyunlar ve video çekip seri yapmayı düşünüyorum uygun fiyata bir sistem buldum lakin birazda ucuzluğu dan korktum sizce bu fiyata bu sistem alınır mı ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Fatih PEKER
Çok iyi gözüküyor ama site güvenilirliği falanda önemili belki site sıkıntıdır yada ürünlerin markası kötüdür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pek doğru gelmiyo bu kadar fp sistem

Evet baktım asrock diye markaymis bu yüzden ucuz herhalde gidip internetten marka g7venirligine bak

keremtrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem kan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok iyi gözüküyor ama site güvenilirliği falanda önemili belki site sıkıntıdır yada ürünlerin markası kötüdür

Pek doğru gelmiyo bu kadar fp sistem

Evet baktım asrock diye markaymis bu yüzden ucuz herhalde gidip internetten marka g7venirligine bak
ANAKART : ASROCK B450M STEEL LEGEND

EKRAN KARTI : ASROCK RX 6700XT 12GB 192 BİT

İŞLEMCİ : AMD RYZEN 5 5500 12 ÇEKİRDEK 4.2 GHZ

RAM : ADATA DDR4 3200MHz 8X2 16GB RAM AD4U32008G22-SGN

SSD : BR J20 512GB Gen3x4 PCIe NVMe M.2 SSD

POWER : Antec VP550P Plus Power 550W Power Supply 80+

CPU COOLER : Cooler Master Hyper T20 CPU Cooling Fan

KASA :Antec Performance P7 Neo Kasa markalar bunlar dostum bide araştırdım firma için güvenilir diyorlar

Erayyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Eray Erdan
Dfs Bilgisayarın sitesine gir orda daha cok seçenek var fiyat daha uygun ben dfs bilgisayardan ssd satın almıstım gayet memnunum. Satıcı bu markaların garantisinide sagliyo o yüzden uygun. Biostar markasını önermem ama asrock iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Fatih PEKER
ANAKART : ASROCK B450M STEEL LEGEND

EKRAN KARTI : ASROCK RX 6700XT 12GB 192 BİT

İŞLEMCİ : AMD RYZEN 5 5500 12 ÇEKİRDEK 4.2 GHZ

RAM : ADATA DDR4 3200MHz 8X2 16GB RAM AD4U32008G22-SGN

SSD : BR J20 512GB Gen3x4 PCIe NVMe M.2 SSD

POWER : Antec VP550P Plus Power 550W Power Supply 80+

CPU COOLER : Cooler Master Hyper T20 CPU Cooling Fan

KASA :Antec Performance P7 Neo Kasa markalar bunlar dostum bide araştırdım firma için güvenilir diyorlar
O zmn bence çok iyi sistem 6700xt bu fiyata pek denk gelinmiyor

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
bayadır fiyatı böyle bu sistemin ben almazdım marka güvenirliği yok bi sorun olsa ne olcak vs kasa bana iyi gelmedi ürün markaları da pek sağlıklı gözükmedi

keremtrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem kan
Dfs Bilgisayarın sitesine gir orda daha cok seçenek var fiyat daha uygun ben dfs bilgisayardan ssd satın almıstım gayet memnunum. Satıcı bu markaların garantisinide sagliyo o yüzden uygun. Biostar markasını önermem ama asrock iyidir.

bayadır fiyatı böyle bu sistemin ben almazdım marka güvenirliği yok bi sorun olsa ne olcak vs kasa bana iyi gelmedi ürün markaları da pek sağlıklı gözükmedi
Başka öneriniz varmı Max 17k.lik

Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Ahmet Acuner
Ekran kartının soğutması çok iyi değil ve kasa da hiç nefes almıyor. Bu yüzden yeni kasa almak mantıklı olur. İş görür kasalar 900tl. İşlemci 1080p de dar boğaz yapacak. 2k monitörün yoksa işlemci de yükseltmen lazım. SSD markasını ilk defa duydum. Google a yazınca aliexpress çıktı çin malı muhtemelen. İlerleyen zamanlarda sorun çıkarabilir. PSU çok kötü ve 550w. AMD bile en az 600w öneriyor 6700xt için. Özet olarak bence kesinlikle alınmaz. 15k az para değil. Parçaları daha kaliteli markalardan oluşan sistemlere bakmakta fayda var.

keremtrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem kan
Ekran kartının soğutması çok iyi değil ve kasa da hiç nefes almıyor. Bu yüzden yeni kasa almak mantıklı olur. İş görür kasalar 900tl. İşlemci 1080p de dar boğaz yapacak. 2k monitörün yoksa işlemci de yükseltmen lazım. SSD markasını ilk defa duydum. Google a yazınca aliexpress çıktı çin malı muhtemelen. İlerleyen zamanlarda sorun çıkarabilir. PSU çok kötü ve 550w. AMD bile en az 600w öneriyor 6700xt için. Özet olarak bence kesinlikle alınmaz. 15k az para değil. Parçaları daha kaliteli markalardan oluşan sistemlere bakmakta fayda var.
Önerin varmı dostum hazır sistem olarak veya bu nasıl https://www.pttavm.com/antec-p7-neo...-ssd-free-dos-oyuncu-bilgisayari--p-249535762

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Online oyun oynacagim sadece bide video serileri çekmek istiyorum
bence amd almayın derim 3060 yada 3060ti kovalamak lazım ama amd istiyorsanız itopya açılınca link atıcam. bildiğim kadarıyla amd nin obs programnına desteği yoktu

keremtrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem kan
bence amd almayın derim 3060 yada 3060ti kovalamak lazım ama amd istiyorsanız itopya açılınca link atıcam. bildiğim kadarıyla amd nin obs programnına desteği yoktu
Valla çok kararsız kaldım kanka

Top Bottom