Neler Yeni

Hazır sistem stoğu bitmiş benzeri var mı ?

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Taha Tuncay Arpacı

https://www.tebilon.com/amd-7500f-g...e-a620m-h-xpg-lancer-blade-16gb-kixoia-500gb/

Valla dostum bunları bulabildim. Bir de bu sj dekini buldum fakat taksitli alınca faiz biniyor. Gene de atayım dedim.

Alıntıyı görüntüle
Teşekkür ederim önerilerin için taksitli yapınca 30 bin TL civarı oluyor yine :( Sence böyle mi daha mantıklı 5 bin TL daha ekleyip 4070s hazır sistem almak mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Teşekkür ederim önerilerin için taksitli yapınca 30 bin TL civarı oluyor yine :( Sence böyle mi daha mantıklı 5 bin TL daha ekleyip 4070s hazır sistem almak mı ?
Dostum para mesele değilse 4070s al ya baya bi rahat rahat kullanırsın. Ayrıca dediğin gibi arada 5K oynuyor.

Tuncaycoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Taha Tuncay Arpacı
Dostum para mesele değilse 4070s al ya baya bi rahat rahat kullanırsın. Ayrıca dediğin gibi arada 5K oynuyor.
Teşekkür ederim yardımların için ve değerli vaktini ayırdığın için. Düşüneceğim. Hayırlı geceler, iyi forumlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Teşekkür ederim yardımların için ve değerli vaktini ayırdığın için. Düşüneceğim. Hayırlı geceler, iyi forumlar.
Rica ederim dostum ne demek her zaman, sanada hayırlı geceler.

Fixsit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Umut Özkan
Getireceklerini sanmıyorum :( Ama dediğin gibi umarım gelir. Gaming gecesinde hazır sistem oluyor mu yoksa ekran kartını uyguna almak için mi bekliyorsun.
geçen cuma 30klık sistemi 26k fiyatına düşürmüşlerdi fakat işlemcisi inteldi bu sistemden çokda farkı yoktu oda 4060ti ve ddr5 idi umarım tekrar böyle bir sistem yayınlarlar yoksa elden hiçbir şey gelmeyecek

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gamze Çelik
geçen cuma 30klık sistemi 26k fiyatına düşürmüşlerdi fakat işlemcisi inteldi bu sistemden çokda farkı yoktu oda 4060ti ve ddr5 idi umarım tekrar böyle bir sistem yayınlarlar yoksa elden hiçbir şey gelmeyecek
Konudan bağımsız i5 12400f 2.50ghz işlemci benim kullandığım işlemcim i5 6400 2.70 ghz benimki daha mı iyi oluyor tek fark 2 çekirdek biri 6 diğeri 4 çekirdek yada i512400f alacaksak onun yerine amd işlemci almak daha mı mantıklı onlar 3.50 ghz civarında

Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Emirkanyvs
Konudan bağımsız i5 12400f 2.50ghz işlemci benim kullandığım işlemcim i5 6400 2.70 ghz benimki daha mı iyi oluyor tek fark 2 çekirdek biri 6 diğeri 4 çekirdek yada i512400f alacaksak onun yerine amd işlemci almak daha mı mantıklı onlar 3.50 ghz civarında
Tam olarak hakim olmamakla birlikte her işlemcinin nesilleri var mesela 12400f 12. Nesil işlemci oluyor. Birde asıl sır sanırsam önbellekte tabi ki yanların da çekirdek sayıları felan da etken oluyor.

Fixsit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Umut Özkan
kankam böyle birşeyi yeni konu açarak yazabilirsin ama neyse şanslı günündesin sana güzel bir site söyliyeceğim https://www.userbenchmark.com buraya gelip cpu kısmına gelip istediğin işlemcileri karşılaştirabilirsin

Gamze3310

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gamze Çelik
kankam böyle birşeyi yeni konu açarak yazabilirsin ama neyse şanslı günündesin sana güzel bir site söyliyeceğim https://www.userbenchmark.com buraya gelip cpu kısmına gelip istediğin işlemcileri karşılaştirabilirsin
Yeni konu açınca genelde cevap alamıyorum ondan bu yolu izledim cevap için teşekkürler fakat soruma cevap alamadım bu i5 12400f galiba oc atılarak hızı arttırılabilen bi işlemci ama ghz değeri 6. nesil i5 işlemciden daha düşük onun yerine bu fiyat bandında amd tercih etmek daha mı mantıklı onlar dediğim gibi 3.50 ghz oluyor

Fixsit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Umut Özkan
Yeni konu açınca genelde cevap alamıyorum ondan bu yolu izledim cevap için teşekkürler fakat soruma cevap alamadım bu i5 12400f galiba oc atılarak hızı arttırılabilen bi işlemci ama ghz değeri 6. nesil i5 işlemciden daha düşük onun yerine bu fiyat bandında amd tercih etmek daha mı mantıklı onlar dediğim gibi 3.50 ghz oluyor
oyun için amd daha iyi ve oc yaparsan ömrünü kısaltırsın diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
937,552
Üyeler
147,373
Son üye
StorMAnqeL
Top Bottom