Neler Yeni

Hazır sisteme tamperli cam kırığı zarar verir mi?

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
Merhaba. İtopya'dan aldıgım hazır sistemin temperli camı kırık gelmişti. Aradım tutanak tutun gonderın dedıler gonderdım tutank tutup gecen hafta pazartesı aradıgımda kasanın islem sırasında oldugunu soyledıler. Bugün aradıgımda kasanın onlara ulasmadıgını soyledıler kargo fırmasını aradım. Kargoyu İtopya'nın kabul etmedıgını soyledıler. Daha sonra İtopya'yi aradım kargoyu tekrar yollamami istediler ve yolladım 600 TL gönderme parası ödedim benim tutanak dediğim şey ithiraz kayıt belgesi yani tutanak dediğimde bana verilen şey bu itopyayi bugün aradığımda tutanağın fotoğrafını istediler bende bunu attım eğer ki kabul etmezler ise ve bana geri yollarlar ise yeniden camsız şekilde kullanabilir miyim donanımlar zarar görmüş müdür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba. İtopya'dan aldıgım hazır sistemin temperli camı kırık gelmişti. Aradım tutanak tutun gonderın dedıler gonderdım tutank tutup gecen hafta pazartesı aradıgımda kasanın islem sırasında oldugunu soyledıler. Bugün aradıgımda kasanın onlara ulasmadıgını soyledıler kargo fırmasını aradım. Kargoyu İtopya'nın kabul etmedıgını soyledıler. Daha sonra İtopya'yi aradım kargoyu tekrar yollamami istediler ve yolladım 600 TL gönderme parası ödedim benim tutanak dediğim şey ithiraz kayıt belgesi yani tutanak dediğimde bana verilen şey bu itopyayi bugün aradığımda tutanağın fotoğrafını istediler bende bunu attım eğer ki kabul etmezler ise ve bana geri yollarlar ise yeniden camsız şekilde kullanabilir miyim donanımlar zarar görmüş müdür
Veya 20 iş günü sonrası para iadesi alabilir miyim

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Ekran kartı soketi ve kablolar dışında çok takla vs atmadıysa parçaların zarar görmesi zor gibi.

ugur1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
uğurcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartı soketi ve kablolar dışında çok takla vs atmadıysa parçaların zarar görmesi zor g
Cam kirilmis içine dağılmış şekildeydi hocam sizce görüşünüz nedir

forvet09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ahmet KAvalcı
Yok mu itopya yetkilisi ona yaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri