Neler Yeni

hazır sistemim ne kadar eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Nalbant
Arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce satın almıstım itopyada özel bir fırsat ile. Ryzen 5 3600 MSI RX6600 ARMOR 8GB Gskill 8+8 Ram MSI B450M-A PRO MAX Corsair Sıvı Soğutma İçerisine birden fazla rgb kaliteli fan 500 gb kioxia m2 ssd Thermaltake T25 Kasa mevcut. Okul için satmayı düşünüyorum. Yanında MSI G242 144HZ IPS EKRAN 1 MS'de mevcut. Fiyat ne koymalıyım veya teklifleriniz nelerdir acaba yardımcı olabilir misiniz ?

ProArk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ömer Ünal
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve oyunlar
Ben de bilgisayar arıyorum. Yakın zamanda alacağım. İkinci el fiyatlarına bakıyorum. Alıcı gözünden sana ne aradığımı bildireyim. Ona göre koyarsın. Şimdi sürekli kampanyalar, indirimli kasalar ve parçalar neredeyse her hafta çıkıyor. Yakın zamanda mesela rx 6650xt sistem 14 bin TL ye itopyada satıldı. Ben ikinci ellere baktığımda senin kasana benzer kasaları insanlar komik rakamlara koyuyor. Adam bu kasanın benzerini 14-15 bin TL ye koymuş. Ortalama olarak 12-13'e koyuluyor. Sıfırı sürekli kampanyalı olarak zaten 10-11 bin TL'ye satılıyor. Neden gidip bilmediğim ikince el kasayı fazla fiyata alayım ki? Ha kullanmışsın bir sene atıyorum koyarsın 9-10 bin TL'ye. Cazip bir fiyat ve pazarlık ile atıyorum 8-9 bin TL arası satılır. Ben bir alıcı olarak bu gözle bakıyorum. Monitörün fiyatını ederini bilmiyorum. Monitör de 2 bin TL ise 1.5 bin TL ekler koyarsın üstüne. Ona göre koyarsan satılır. Ha acelem yok biri çıkıp alsın dersen yukarıdaki dediğim komik fiyatlara koyabilirsin. Bilinçli biri gidip almaz ama. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,930
Üyeler
150,006
Son üye
kemallmtn
Top Bottom