Neler Yeni

HAZIR SİSTEMMİ YOKSA TOPLAMAMI

pasham

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
Sıfırdan sistem kurmak istiyorum 30k civarında bütcem var kasa öneriniz varmı yada toplama diyordanız hangi sitelerden toplayabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Anıl Kalyoncu
Öncelikle dostum benim düşüncem kendin tek tek toplaman daha mantıklı ve içine sinecek parçaları alırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sıfırdan sistem kurmak istiyorum 30k civarında bütcem var kasa öneriniz varmı yada toplama diyordanız hangi sitelerden toplayabilirim.
Şöyleki bende çok tıkanmıştım bu konuda geçen sene kendim tek tek topladım bir ay sürdü gelmesi gitmesi derken parçaların ve beyaz bir sistemdi kulaklığına mouse padine kadar gayette içime sinecek şekildeydi

pasham

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öncelikle dostum benim düşüncem kendin tek tek toplaman daha mantıklı ve içine sinecek parçaları alırsın

Şöyleki bende çok tıkanmıştım bu konuda geçen sene kendim tek tek topladım bir ay sürdü gelmesi gitmesi derken parçaların ve beyaz bir sistemdi kulaklığına mouse padine kadar gayette içime sinecek şekildeydi

Hangi siteyi önerirsin güvenilir olarak çok fazla yorum okudum hatalı yada eksik parçalar geliyomuş mavi ekran atıyomus vs.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Anıl Kalyoncu
Şöyle toplu almayacaksın örnek veriyorum güvenilir siteler istersen özelden yaz bana numaramı atıyım wp den yazıyım kalabalık olmasın reklam mubabbetinede sıkıntı yaşamıyım

Top Bottom