Neler Yeni

Yardım HDD takınca pc açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ufuk Arslan
(windowsum SSD`ye kurulu) ek olarak depolama ihtiyacım olduğu için 1TB`lık HDD aldım fakat pc ye taktıktan sonra aşırı geç açılıyor. normalde 10 15 sn de açılan pc hdd takınca yaklaşık 15 dakika ve bazen daha fazla uzun sürede açılıyor. ayrı olarak hdd yi okumuyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
(windowsum SSD`ye kurulu) ek olarak depolama ihtiyacım olduğu için 1TB`lık HDD aldım fakat pc ye taktıktan sonra aşırı geç açılıyor. normalde 10 15 sn de açılan pc hdd takınca yaklaşık 15 dakika ve bazen daha fazla uzun sürede açılıyor. ayrı olarak hdd yi okumuyor.
Bozulmuş olabilir.

execute

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Serhat İnan
aynısı başıma geldi format atarken iki diskide biçilendir-sil yapıp 0 bir kurulum yaptım düzeldi.Önemli verileriniz var ise yedekleyim yapmanız iyi olucaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ufuk Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynısı başıma geldi format atarken iki diskide biçilendir-sil yapıp 0 bir kurulum yaptım düzeldi.Önemli verileriniz var ise yedekleyim yapmanız iyi olucaktır.
yapamıyorum ki hiç açılmıyor yani

execute

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Serhat İnan
Bios pilini çıkartın ramlerin uclarını silgiyle silin deneyip yazın.

SerhatCC

80+ Bronze
hocam belki işinize yarar.benim hasarlı olan bir diskim vardı ve bilgisayara taktıgımda (açık iken usb to sata ile) bilgisayar kitleniyordu resmen ve diski de okumuyordu.çıkardığım an düzeliyordu buna benzer bir disk arızası olabilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,776
Üyeler
158,662
Son üye
Melih1899
Top Bottom