Neler Yeni

Çözüldü✓ Hdd veya SSD öneri 1tb

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
Bütçe
1500
Merhabalar arkadaşlar günlük kullanım vs oyun için kullandığım bilgisayarımin depolanmasını yükseltmek istiyorum hdd almaya karar verdim sizce doğru bir karar mı zaten 500 GB Samsung SSD var ilave olarak 1tb hdd almayı düşünüyorum önerileriniz var mı acaba

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar arkadaşlar günlük kullanım vs oyun için kullandığım bilgisayarımin depolanmasını yükseltmek istiyorum hdd almaya karar verdim sizce doğru bir karar mı zaten 500 GB Samsung SSD var ilave olarak 1tb hdd almayı düşünüyorum önerileriniz var mı acaba
1200 lira HDD ye verileceğine SSD çok daha mantıklı.

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1200 lira HDD ye verileceğine SSD çok daha mantıklı.
Depolama birimlerinden pek anlamıyorum bu marka iyi midir veya ömrü nasıldır hocam biraz bilgi verme şansınız var mı

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Depolama birimlerinden pek anlamıyorum bu marka iyi midir veya ömrü nasıldır hocam biraz bilgi verme şansınız var mı
SSD olarak iyilerden değildir ama HDD den her türlü iyidir. SSD lerin ömür konusunda sorun çıkardığını daha görmedim zaten en dandiği bile normal kullanıcı için yıllarca çalışıyor.

thezor33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mehmet Kırsever
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
SSD olarak iyilerden değildir ama HDD den her türlü iyidir. SSD lerin ömür konusunda sorun çıkardığını daha görmedim zaten en dandiği bile normal kullanıcı için yıllarca çalışıyor.
Teşekkür ederim hocam çok naziksin biraz araştırıp alabilirim bu ürünü sanırım
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://amzn.eu/d/fYMNqIZ daya uyguna şöyle bir ürün çıktı karşıma

.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Teşekkür ederim hocam çok naziksin biraz araştırıp alabilirim bu ürünü sanırım

https://amzn.eu/d/fYMNqIZ daya uyguna şöyle bir ürün çıktı karşıma

.
Yurtdışı ürünü olduğu için vergisi kargosu derken aynı fiyatlara gelir büyük ihtimalle.

Top Bottom