Neler Yeni

Çözüldü✓ HDMİ to DP işe yarar mı

Egemen_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Egemen Aldere
benim monitörüm 165 hz fakat anakartımda displayport girişi olmadığı için hdmi ile bağlıyorum bu yüzden de 120 hz destekliyo ben hdmi to dp yada dp to hdmi alsam işe yarar mı yararsa hangisini almalıyım

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
anakart üzerindeki soketin sürümünü öğren. Hdmi 2.0-2.1 kablosu ile 1080p 144hz görüntü alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

165'e çıkıyor mu bilmiyorum

ama dönüştürücü kullansan bile anakartında hdmi ile bağlandığından dolayı yine hdmi kablosu ile aynı görüntüyü verecektir. Fark olmaz. Dediğim gibi eğer monitörün ve anakartının soketi destekliyorsa 2.0 ve üzeri hdmi kablosu alabilirsin.

Reindi

80+ Silver
benim monitörüm 165 hz fakat anakartımda displayport girişi olmadığı için hdmi ile bağlıyorum bu yüzden de 120 hz destekliyo ben hdmi to dp yada dp to hdmi alsam işe yarar mı yararsa hangisini almalıyım
benim bildiğim HDMİ max 144 veriyor kablonu iyisi ile değiştir farkı anlarsın

Egemen_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Egemen Aldere
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakart üzerindeki soketin sürümünü öğren. Hdmi 2.0-2.1 kablosu ile 1080p 144hz görüntü alabilirsin.

165'e çıkıyor mu bilmiyorum

ama dönüştürücü kullansan bile anakartında hdmi ile bağlandığından dolayı yine hdmi kablosu ile aynı görüntüyü verecektir. Fark olmaz. Dediğim gibi eğer monitörün ve anakartının soketi destekliyorsa 2.0 ve üzeri hdmi kablosu alabilirsin.
teşekkürler

benim bildiğim HDMİ max 144 veriyor kablonu iyisi ile değiştir farkı anlarsın
teşekkürler

Top Bottom