Neler Yeni

Hello Neighbor iade etmeli miyim?

k3rems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
Bir hafta önce Steam'den İndirimden 120TL'ye Hello Neighbor aldım fakat Epic Gameste indirim başlamış ve aynı oyun Epic Games'te 12.50 TL. Genel olarak Steam'i Epic Gamesten daha çok seven biriyim ama maksimum 10 saatte bitecek bir hikaye olunca kararsız kaldım. Sizce iade etmeli miyim yoksa Steam'den mi oynamalıyım?

Checkmate

80+ Silver
Steamden iade et epicden al derim 120TL Edecek bir oyun değil bence güzel oyun ama çerezlik bir oyun

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Hakan Keser
Bir hafta önce Steam'den İndirimden 120TL'ye Hello Neighbor aldım fakat Epic Gameste indirim başlamış ve aynı oyun Epic Games'te 12.50 TL. Genel olarak Steam'i Epic Gamesten daha çok seven biriyim ama maksimum 10 saatte bitecek bir hikaye olunca kararsız kaldım. Sizce iade etmeli miyim yoksa Steam'den mi oynamalıyım?
12 lira çerez parası bile değil. Bir oyunda steamda olmayıversin. Bende de steam takıntısı var ama fark çok büyük oluyor bazen. SIFU almayı çok istiyordum, fiyat farkı çok diye Epic'ten aldım. Bir yerimde de şişmedi sanırım. :ROFLMAO:

k3rems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
12 lira çerez parası bile değil. Bir oyunda steamda olmayıversin. Bende de steam takıntısı var ama fark çok büyük oluyor bazen. SIFU almayı çok istiyordum, fiyat farkı çok diye Epic'ten aldım. Bir yerimde de şişmedi sanırımTek steam takıntılı ben sanıyordum.
Benimde steam takıntım var teşekkürler önerileriniz için iade edeceğim. Buarada senin fikrin ama Sifu'nun Steam Key'i itemsatis'ta 159TL. Ben itemsatistan God of War aldım key çalıştı sorunsuz, buda tavsiye olsun öylesine :)

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Hakan Keser
Benimde steam takıntım var teşekkürler önerileriniz için iade edeceğim. Buarada senin fikrin ama Sifu'nun Steam Key'i itemsatis'ta 159TL. Ben itemsatistan God of War aldım key çalıştı sorunsuz, buda tavsiye olsun öylesine :)
Düz hali değil de ben full paket haline 120'ye almıştım o dönem. Yine de teşekkürler.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,814
İsim
Emre
Discord
necromancerr
12 lira çerez parası bile değil. Bir oyunda steamda olmayıversin. Bende de steam takıntısı var ama fark çok büyük oluyor bazen. SIFU almayı çok istiyordum, fiyat farkı çok diye Epic'ten aldım. Bir yerimde de şişmedi sanırım. :ROFLMAO:
Bende aynı şekil Cyberpunku steam yerine epicten aldım arada 400 tl oynuyordu ben oyunu zaten deluxe halde 700 TL'ye aldım

Hakan06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Hakan Keser
Bende aynı şekil Cyberpunku steam yerine epicten aldım arada 400 TL oynuyordu ben oyunu zaten deluxe halde 700 TL'ye aldım
Valla hocam ben onu ucuza kapattım zamdan önce. Oyuna 125 verdim ama DLC zammından kaçamadık. Her kuruşuna değdi tabi orası ayrı.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,814
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Valla hocam ben onu ucuza kapattım zamdan önce. Oyuna 125 verdim ama DLC zammından kaçamadık. Her kuruşuna değdi tabi orası ayrı.
Ben 125 e almıştım oyunda sorunlar var diyip iade etmiştim sonrasında 700 tl ile bitti sonucu ama bağımlısı oldum orası ayrı bir şey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,105
Üyeler
152,613
Son üye
bentunish11
Top Bottom