Neler Yeni

Hem Müzik Hem Oyun İçin Kulaklık

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, Donanım, Müzik, Dizi ve Filmler, Futbol ve Profesyonel Güreş.
2.5k bütçe ayırabilirim. Hem dışarıda hem Oyun için bilgisayar başında kullanabileceğim kulaklık var mı ? (ayrı ayrı da olabilir eğer durum böyle olursa bütçem 3k olur)

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Yunus Kocabay
Bütçen kısıtlı anker Q35 iyidir o fiyata

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Yunus Kocabay
One more sonoflow da bakabilirsin

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
Yunus Kocabay
Anker düşünüyorum. Nasıl kalite kafam büyük olur mu onu da bilmiyorum. (bu arada online değildim iş yüzünden kusura bakma.)
Hayır kafana gayet iyi oturuyir ama ses kalitesi bakımından jbl saha iyi tune 770 alabilirsin

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,087
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Anker düşünüyorum. Nasıl kalite kafam büyük olur mu onu da bilmiyorum. (bu arada online değildim iş yüzünden kusura bakma.)
Ağır gelebilir biraz baştan uyarıyım Ankerin kulaklıklarının benim gözümde tek sorunu bu

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Hayır kafana gayet iyi oturuyir ama ses kalitesi bakımından jbl saha iyi tune 770 alabilirsin
JBL bende çok küçük oluyor bir kaç kere deneme şansına layık görüldüm. Aşırı derecede ince ve küçük kalıyor bana göre. Bir tane kulaklık buldum markasını beğendiğim. İsmi Havit H655BT PRO bir bakabilirsin çok rahat ve sağlam duruyor JBL'e göre ama kafam karışmadı değil. Ekstra olarak bir tane oyun için alacağım lakin mikrofonunu kullanmayacağım. Ekstra dahili bir mik alacağım için kulaklığa gerek olmayacak.

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ağır gelebilir biraz baştan uyarıyım Ankerin kulaklıklarının benim gözümde tek sorunu bu
SC'yi hiç deneme şansı elde edemedim ama ses kalitesinin özellikle BASS hastasıyım bu yönü çok iyi deniliyor. bakacağız. Fikirleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,087
İsim
Emre
Discord
necromancerr
JBL bende çok küçük oluyor bir kaç kere deneme şansına layık görüldüm. Aşırı derecede ince ve küçük kalıyor bana göre. Bir tane kulaklık buldum markasını beğendiğim. İsmi Havit H655BT PRO bir bakabilirsin çok rahat ve sağlam duruyor JBL'e göre ama kafam karışmadı değil. Ekstra olarak bir tane oyun için alacağım lakin mikrofonunu kullanmayacağım. Ekstra dahili bir mik alacağım için kulaklığa gerek olmayacak.

Mesaj otomatik birleştirildi:

SC'yi hiç deneme şansı elde edemedim ama ses kalitesinin özellikle BASS hastasıyım bu yönü çok iyi deniliyor. bakacağız. Fikirleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum.
Şahsen bende q10i var güzel bir ekolayzır ayarıyla o bile iş görüyor bass tuşu var kendi

IV Aseims

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Asım YILDIZ
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom