Neler Yeni

Hepsi̇burada Ürünümü İade Etmi̇yor

Nemix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mete Kul
RX6500 XT aldım ürün bana bozuk olarak geldi driver sıkınıtısı vardı.

Ürünü açarken kutusunu yanlışıkla yırttım bilinçsizce. 2 kere iade talebi oluşturdum hepsinde de kutu yırtık olduğuj için iade kabul edilmedi.

Yani burada ÜRÜN BOZUK KUTU BOZUK DEĞİL. Çıldırttılar beni ya onarım talebi açarsınız diyor zaten ürünü kullanmaya meilli olsam onarım talebi açarım neden oradan oraya koşturayım iade için.
3.600 YTL Lİk ürünü küçücük dandirik kutu yüzünden iade etmiyorlar. NE YAPICAM

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
440
İsim
sezer adıgüzel
tüketici hakem heyeti yolu gözüktü sanırım. :)

Silinsin

80+ Silver
YTL mi? onarım talebi açmanıza gerek yok garantiye yollayın içine de not düşün ilk 6 ay için de ayıplı mal kapsamın da iadesini talep ediyorum diye.

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,119
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,589
İsim
bilo
Discord
b1l0
kanka kutusunu satan falan vardır ucuza bulursan al yeni bi kutuya koy süreç daha kısa sürsün zamanın gideceğine paran gitsin azcık

Nemix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mete Kul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka kutusunu satan falan vardır ucuza bulursan al yeni bi kutuya koy süreç daha kısa sürsün zamanın gideceğine paran gitsin azcık
Nasıl bulucam ki yok

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
RX6500 XT aldım ürün bana bozuk olarak geldi driver sıkınıtısı vardı.

Ürünü açarken kutusunu yanlışıkla yırttım bilinçsizce. 2 kere iade talebi oluşturdum hepsinde de kutu yırtık olduğuj için iade kabul edilmedi.

Yani burada ÜRÜN BOZUK KUTU BOZUK DEĞİL. Çıldırttılar beni ya onarım talebi açarsınız diyor zaten ürünü kullanmaya meilli olsam onarım talebi açarım neden oradan oraya koşturayım iade için.
Dostum akıl var mantık var ürünün kutusu yırtık diyorsun adamalr bunu aldılar yaptırdılar sağlam hale geldi firma nasıl satıcak yırtık kutu ile senin evine yırtık kutu gelse bin bir türlü laf söylerdin.
Hepsi almaz hakem heyeti çözeceğini düşünüyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nasıl bulucam ki yok
2.el ürün satanlardan almaya çalışabilirsin.

Nemix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mete Kul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum akıl var mantık var ürünün kutusu yırtık diyorsun adamalr bunu aldılar yaptırdılar sağlam hale geldi firma nasıl satıcak yırtık kutu ile senin evine yırtık kutu gelse bin bir türlü laf söylerdin.
Hepsi almaz hakem heyeti çözeceğini düşünüyorum
Ya banane ayıplı mal getirmeseydi kontrol etseydi benim suçum mu? Aynısı sana olsa görürdüm ben seni

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Ya banane ayıplı mal getirmeseydi kontrol etseydi benim suçum mu? Aynısı sana olsa görürdüm ben seni
onlarca ürün aldım ilk açarken kutuyu hiçbir zaman yırtmadım hele pahalı bir ürünü asla
Evet haklısın ayıplı mal göndermeleri veya kargoda bir şey olması seni ilgilendirmez ama empati yapmamı istiyorsun ama kendin empati yapamıyorsun lütfen.
Almazlarsa 2.elden satanlardan para karşılığı istersen belki olmadı hakem heyetine başvurman lazım

Nemix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mete Kul
Kutu alıcam ben zararlı çıkıcam çok saçma. Bozuk ürün gönderiyorlar saçmalığa bak allah kahretsin böyle firmayı ya. Ya ölür müsün iade yapsan

serwintes

80+ Gold
Kutu alıcam ben zararlı çıkıcam çok saçma. Bozuk ürün gönderiyorlar saçmalığa bak allah kahretsin böyle firmayı ya. Ya ölür müsün iade yapsan
yırtmasan haklıydın şimdi burada boş konuşuyon
Mesaj otomatik birleştirildi:

yırtmasan haklıydın şimdi burada boş konuşuyon
ürün yolda sallanmıştır atılmıştır bozulmuştur zaten öyle bir şey olsa iade alıyorlar sen kutuyu yırtmışsın tabii ki iade almayacak

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,542
İsim
ali

İade koşulları​

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;

• Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,
  • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.
  • RX6500 XT aldım ürün bana bozuk olarak geldi driver sıkınıtısı vardı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,476
Üyeler
150,488
Son üye
ygzzz
Top Bottom