Neler Yeni

HEPSİBURADA 5000TL'YE KADAR HEPSİPAPEL KAZANMA FIRSATI

Ziona

80+ Silver

Paylaş Kazan Program Koşulları​

1. Paylaş Kazan programı, sadece mobil uygulamadan yapılan alışverişlerde geçerlidir.

2. Elektronik ürünlerin tamamı, elektronik aksesuarları, tüm altın ürünleri ve dijital ürünler (Netflix hediye kartı, Exxen üyeliği, Oyun pinleri vb.) Paylaş Kazan programına dahil değildir.

3. Paylaş Kazan programında kazanım olarak Hepsipapel* verilecektir.

4. Paylaş Kazan programına katılanlar paylaşılan listelerden satışlar gerçekleştiğinde Hepsipapel kazanır. Kazanılan Hepsipapel’ler liste sahibinin Hepsiburada cüzdan hesabını tanımlanır.

5. Paylaş Kazan programı genelinde Hepsipapel komisyon oranı %5'tir.

6. 16-19 Ocak 2022 Fenomen İndirimler kampanyası boyunca Paylaş Kazan programının komisyon oranı %7'ye yükseltilmiştir.

7. Fenomen İndirimler kampanyası boyunca, bir kişi Paylaş Kazan programından maksimum 5.000 TL tutarında Hepsipapel kazanımı sağlayabilir.

8. Bir kişi aynı marka, model üründen birden fazla alım gerçekleştirirse liste sahibi maximum 3 ürün bazında Hepsipapel kazanımı elde edebilecektir.

9. Liste paylaşım adedinde sınır yoktur.

10. Liste sahibi kendi listesinden yaptığı alışverişlerden gelir kazanımı sağlayamaz.

11. Kazanılan Hepsipapel’ler altın ürünleri, takı, mücevher, dijital ürünler ve Hepsiexpress hariç tüm alışverişlerde kullanılabilir.

12. Net gelir hesaplama süresi Paylaş Kazan programı bitiminden itibaren 20 gündür (İptal ve iadeler düşülecektir.).

13. Kazanılan papellerin kullanım süresi papeller yüklendiği günden itibaren 30 gündür.

14. Katılımcılara listeden ürün satın alındığı zaman bir sonraki gün mobil bildirim ve e-posta yoluyla bilgi verilecektir.

15. Ticari kurumsal hesaplar Paylaş Kazan programına dahil değildir. Paylaş Kazan programının kötüye kullanımı durumunda Hepsiburada hediye para paylaşmayacaktır.

16. Paylaş Kazan programı ile ilgili olarak Hepsiburada'nın program koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, programı tamamen ve geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

17. Ocak ayı boyunca kazanılan kazanılan papeller 21 Şubat'ta cüzdanlara aktarılacaktır.

*Hepsipapel, Hepsiburada alışverişlerinden kazanılan hediye paradır.

Daha fazla bilgi için buraya tıklayarak kampanya detaylarının yazılı olduğu web sitesine gidebilirsin.

Son düzenleme:

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
Özet yok mu hiçbir şey anlamadım.

Ziona

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Özet yok mu hiçbir şey anlamadım.
Kanka özet geçeyim bir liste hazırlıyorsun içine Allah ne verdiyse doldur :D ordan birisi alışveriş yaparsa %5ini sana veriyor mesela 10.000TL'lik bir alışveriş yaparsa birisi senin listenden 500TL'si sana gelecek.

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,011
İsim
Batuhan Divrik
Kanka özet geçeyim bir liste hazırlıyorsun içine Allah ne verdiyse doldur :D ordan birisi alışveriş yaparsa %5ini sana veriyor mesela 10.000TL'lik bir alışveriş yaparsa birisi senin listenden 500TL'si sana gelecek.
Oradan alışverişi yanlış anlamışsın senin listene girip o listeden sepetine ekleyip alması gerekir. Senin listende olupta senin listene girmeden direk ürünü arayıp alan birisi olursa sana para gelmeyecek.

Ziona

80+ Silver
Oradan alışverişi yanlış anlamışsın senin listene girip o listeden sepetine ekleyip alması gerekir. Senin listende olupta senin listene girmeden direk ürünü arayıp alan birisi olursa sana para gelmeyecek.
Biliyorum oradan birisi alışveriş yaparsa yazdım zaten de çok üstü kapalı olmuş sanırım.

Atyxah

80+ Silver
Trendyol gibi kolay mı yani alışveriş nasıl yapacaklar ki

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
10 kere yapmıştım hep 5 TL çıkıyor.

Ziona

80+ Silver
Trendyol gibi kolay mı yani alışveriş nasıl yapacaklar ki
Kanka Trendyol'daki gibi ancak burda eğer birisi listenden bir ürün satın alırsa %5 komisyon veriyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 tane HepsiBurada hesabı açıp birinden liste oluşturup birinden alışveriş yapabilirsiniz ekran kartı gibi pahalı ürünlerde güzel para geri döner :D.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
575
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Kanka Trendyol'daki gibi ancak burda eğer birisi listenden bir ürün satın alırsa %5 komisyon veriyor :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 tane HepsiBurada hesabı açıp birinden liste oluşturup birinden alışveriş yapabilirsiniz ekran kartı gibi pahalı ürünlerde güzel para geri döner :D.
elektroniklerde yoktur diyor ben mi yanlış anladım ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,810
Üyeler
149,626
Son üye
danietno
Top Bottom