Neler Yeni

Hepsiburada link gelir ile 20000tl ye kadar para kazanma fırsatı

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Bu konuda hepsiburada link gelir linklerinizi paylaşabilir ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. 20000tl ye kadar para kazanabilirsiniz

1. link gelir nedir?
link gelir hepsiburada'nın kullanıcılarına listeleriyle gelir imkanı sunduğu bir özelliktir. bu özellik yılın belli zamanlarında aktif olur.

2. link gelir ne kadar kazandırır?
link gelir %10 kazandırır.

3. link gelir ile kazanç oluşturmak için ne yapılması gerekir?
Kullanıcılar sizin paylaştığınız listenizin linkine basıp listenize gittikten sonra o listenin içindeyken ürüne "sepete ekle" tuşuna basıp sepete eklemenin akabinde siparişi onaylamalıdır.

4. link gelir kazançları nereye gelir?
link gelir kazançları hepsipay cüzdan'a aktarılır.
5. link gelir kazancımın süresi var mı?
Evet. link gelir kazancınız olan hepsipapel'lerin kullanım süresi 30 gündür.

7. link gelir kazancımı nakite çevirebilir miyim?
Hayır. link gelir kazancınız sadece hepsipapel olarak kazandırılır. hepsipapel ise hepsibura'nın site içi kullanılabilen parasıdır. Sadece hepsiburada'dan yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

1 Ocak 2023 itibariyle geçerli komisyon oranları aşağıdaki gibidir.
Link Gelir genel komisyon oranı %10'dur. Temel Tüketim ve Yapı Market ürünlerinde komisyon oranı %5’dir. Küçük Ev Aletleri, Bluetooth Kulaklık, Mouse, Klavye, Akıllı Saat, Mouse Pad ve Telefon Kılıflarında komisyon oranı %2’dir. Oto lastik ve kol saatlerinden komisyon kazanımı kaldırılmıştır. Ayrıca komisyon oranlarını ürünleri listelerinize ekledikten sonra, ürünlerin satış fiyatının altında görebilirsiniz."
Detaylı Bilgilendirme için:https://www.hepsiburada.com/link-gelir

METİN @Gri Caner den alıntıdır

Son düzenleme:

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Bu konuda hepsiburada link gelir linklerinizi paylaşabilir ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. 20000tl ye kadar para kazanabilirsiniz

1. link gelir nedir?
link gelir hepsiburada'nın kullanıcılarına listeleriyle gelir imkanı sunduğu bir özelliktir. bu özellik yılın belli zamanlarında aktif olur.

2. link gelir ne kadar kazandırır?
link gelir %10 kazandırır.

3. link gelir ile kazanç oluşturmak için ne yapılması gerekir?
Kullanıcılar sizin paylaştığınız listenizin linkine basıp listenize gittikten sonra o listenin içindeyken ürüne "sepete ekle" tuşuna basıp sepete eklemenin akabinde siparişi onaylamalıdır.

4. link gelir kazançları nereye gelir?
link gelir kazançları hepsipay cüzdan'a aktarılır.
5. link gelir kazancımın süresi var mı?
Evet. link gelir kazancınız olan hepsipapel'lerin kullanım süresi 30 gündür.

7. link gelir kazancımı nakite çevirebilir miyim?
Hayır. link gelir kazancınız sadece hepsipapel olarak kazandırılır. hepsipapel ise hepsibura'nın site içi kullanılabilen parasıdır. Sadece hepsiburada'dan yapacağınız alışverişlerde kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgilendirme için:https://www.hepsiburada.com/link-gelir

METİN @Gri Caner den alıntıdır
link yönlendirme yasak diye biliyorum forumda

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Her üründe %10 değil maalesef. Her ay kullanıyorum bu özelliği kedi maması alırken.

"1 Ocak 2023 itibariyle geçerli komisyon oranları aşağıdaki gibidir.
Link Gelir genel komisyon oranı %10'dur. Temel Tüketim ve Yapı Market ürünlerinde komisyon oranı %5’dir. Küçük Ev Aletleri, Bluetooth Kulaklık, Mouse, Klavye, Akıllı Saat, Mouse Pad ve Telefon Kılıflarında komisyon oranı %2’dir. Oto lastik ve kol saatlerinden komisyon kazanımı kaldırılmıştır. Ayrıca komisyon oranlarını ürünleri listelerinize ekledikten sonra, ürünlerin satış fiyatının altında görebilirsiniz."

Top Bottom