Neler Yeni

Hepsiburada Cat ve Harley botlar sepette %45 indirimli

Etzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Abdussamet KAVAK

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Fiyat iyiymiş. Hangi botu tavsiye edersiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga bi frisco bir de bruiser modeli var keşke diğer modelleri de olsa. Harley den hoşuma giden modeller vardı.

Son düzenleme:

Etzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Abdussamet KAVAK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat iyiymiş. Hangi botu tavsiye edersiniz.

Aga bi frisco bir de bruiser modeli var keşke diğer modelleri de olsa. Harley den hoşuma giden modeller vardı.
Hocam ben cat bruiser chocolate çok beğendim ama ağır olur mu emin değilim. Harley bot kullandım çok sağlam ama ağır ve asla eskimiyor sattım o yüzden :) sağlamlık konusunda iki marka da iyidir ama gün içinde cok ayakta kalıyor yürüyorsanız yorucu olacaktır.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Hocam ben cat bruiser chocolate çok beğendim ama ağır olur mu emin değilim. Harley bot kullandım çok sağlam ama ağır ve asla eskimiyor sattım o yüzden :) sağlamlık konusunda iki marka da iyidir ama gün içinde cok ayakta kalıyor yürüyorsanız yorucu olacaktır.
Harley cok ağır maşallah 11.senesine girecek ama sıkıldım artık ağır bir yandan 10 senedir kullanmak bir yandan yoksa güzel ayakkabı cat de ağırdır diye biliyorum göre düşünün

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
Sağolasın geçen gün boynerden 1 tane harley almıştım, cat ile çok arada kalmıştım. Şimdi ikisinden de birer tane aldım. Boyner'den aldığımı da iade ederim. Tek ayakkabı fiyatına 2 ayakkabı.

Sadece oradaki sarı ya da tarçın catler yeni model heralde eski old skool modelleri gibi durmuyor.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Genelde zaten kolay kolay teni sezon ürünlerini indirime sormuyorlar ve çakma gelme ihtimali var mı acaba mağaza ile yarı yarıya fiyat farkı oluyor çünkü

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
Genelde zaten kolay kolay teni sezon ürünlerini indirime sormuyorlar ve çakma gelme ihtimali var mı acaba mağaza ile yarı yarıya fiyat farkı oluyor çünkü
Harley ayakkabılarının satıcısı harley, cat ise hepsiburada. Çakma gelme ihtimali yok. Fiyatlar bu şekilde maks. hopiden falan 200tl indirim oluyor. Neredeyse %50 kış geliyorken iyi fiyat.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Mete C. E.
Fiyatlar iyi ama modeller tırt,
Hepsiburada çoğu markada online distribütörlük hakkı vardı, onu kullanıyordur.

10 liraya Converse satmış firma hb, piyasası 100-200 tl iken.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
murat
ben geçen hafta cat bruiser modelini aldım %40 indirimdeydi. ürün orijinal ve herhangi bir defosu yok arkadaşlar o konuda bir çekinceniz olmasın. yalnız ağır bir bot. 45 numara giyiyorum, tam numaramı aldım ve tam oldu ancak dediğim gibi cidden ağır. bunu düşünerek alın derim.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
ben geçen hafta cat bruiser modelini aldım %40 indirimdeydi. ürün orijinal ve herhangi bir defosu yok arkadaşlar o konuda bir çekinceniz olmasın. yalnız ağır bir bot. 45 numara giyiyorum, tam numaramı aldım ve tam oldu ancak dediğim gibi cidden ağır. bunu düşünerek alın derim.
Evet az önce özdilek gittim harley kadar ağır ya da spor ayakkabıdan sonra denediğim için bana öyle geldi lakin harley kadar ağır ona eminim :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Berkay Emir Ada Davulcu
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar Aşığı.
olum ben yüzde 30 ile aldım şaka mı ya ytftıtydyogoyıoyfouyg ağlicam

benim de 45 kalıbı büyük geldi 44ünü sipariş ettim hocam

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
255
İsim
Kangal Kangaoğlu
Harley cok ağır maşallah 11.senesine girecek ama sıkıldım artık ağır bir yandan 10 senedir kullanmak bir yandan yoksa güzel ayakkabı cat de ağırdır diye biliyorum göre düşünün
yeni jenerasyonlar eskilerine göre çok hafif

Top Bottom