Neler Yeni

Hepsiburada da çakma ürün ?

R4wl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Rıdvan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret,Donanım ve Oyun
Instagram
giyinhadi
Dostlar,

Laptopta işlerimi seri halledeyim diye bir kablosuz mouse almak istedim. Hepsiburada premium üyeliğimin avantajlarıyla oradan alayım dedim.
Ürüne baktım, beğendim. Fakat yorumlarımı okumaya sona bıraktım. Daha sonra gördüğümde ise, Yorumlarda başta 1-2 tane olmak üzere "Ürün orjinal değil" diyen,
Bir kaç tane daha müşteri gördüm.

Link : https://www.hepsiburada.com/logitech-m220-sessiz-kompakt-kablosuz-mouse-siyah-p-HBV00000226OO

- Bunun olması ne kadar doğal ?
- Hepsiburada nasıl izin veriyor ?
- Ve ben bu ürünün orjinalini nereden bulabilirim ?

Yardımcı olursanız sevinirim.

LİAN_G

80+
Sahte olamaz. hepsiburada hiç bir ürünün sahteliğine satışa sunumu onaylamaz. ha bazı markalar var 3. part replika olan ama onların ismi cismi de değişik zaten. ama ürün orjinal alabilirsin.

R4wl0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Rıdvan
İlgilendiği Kategoriler
E-Ticaret,Donanım ve Oyun
Instagram
giyinhadi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sahte olamaz. hepsiburada hiç bir ürünün sahteliğine satışa sunumu onaylamaz. ha bazı markalar var 3. part replika olan ama onların ismi cismi de değişik zaten. ama ürün orjinal alabilirsin.
Yorumda ki müşteriler ürünü teslim alıp Logitech müşteri hizmetlerine sorgulatmış. Fakat ürün dediğin gibi replika çıkmış. O da yan sanayi tarafına girmiyor mu ?

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
Ürün sahte.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
601
İsim
Mete C. E.
Hb ve benzeri her platformda satıcı kendi platform ismi değilse alırken iki kez düşünün.
Sahte olmasa bile outlet vb. gelebilir.

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Nedox Bey
Yorumda ki müşteriler ürünü teslim alıp Logitech müşteri hizmetlerine sorgulatmış. Fakat ürün dediğin gibi replika çıkmış. O da yan sanayi tarafına girmiyor mu ?
hocam replikaya benziyor almayin

Livaković

80+ Silver
öyle bir onaylıyorlarki :D n11de n11 satıcısı hariç hiçbir satıcıdan alışveriş yapmıyorum yapmamda herşeyi çakma ikinci el 0 diye satıyorlar artık neredeyse yaptıkları pişkinlik yetmez gibi iadede almıyorlar kurumsal mağazalar harici alışveriş yapmıyorum itopya gaming.gen.tr vatan mediamarkt amazon bunlar harici hiçbir siteye bakmam almamda

LİAN_G

80+
öyle bir onaylıyorlarki :D n11de n11 satıcısı hariç hiçbir satıcıdan alışveriş yapmıyorum yapmamda herşeyi çakma ikinci el 0 diye satıyorlar artık neredeyse yaptıkları pişkinlik yetmez gibi iadede almıyorlar kurumsal mağazalar harici alışveriş yapmıyorum itopya gaming.gen.tr vatan mediamarkt amazon bunlar harici hiçbir siteye bakmam almamda
dedi ve cezalı duruma düştü
Mesaj otomatik birleştirildi:

evet giriyor fakat satıcı hepsiburada tarafından da onaylanmış ne saçmalık bu anlamadım yorumların yarısı orjinal diyor %28 lik kısmı ise sahte.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
945,896
Üyeler
148,940
Son üye
redstlla
Top Bottom