Neler Yeni

Hepsiburada klavyemi tamir edemedi yerine başka marka göndermek istiyor

Celox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Celal
Beyler selamlar bi ara hepsiburada üzerinden klavye satın aldım Cooler Master SK653 Brown Switch Low Profile Kablosuz BT Mekanik RGB Oyuncu Klavyesi US marka ama 2 ay sonra çift basmaya başladı bende garantiye gönderdim şimdi diyorlarki biz sana yenisini göndermek istiyoruz ama elimizde aynı marka model yok biz sana şunu gönderelim diyor GameBooster G906B Spectrum Rainbow Aydınlatmalı Bileklikli Mekanik klavye bende dedimki benim klvye cooler master daha iyi marka özellikleri iyi optik switch kablosuz kullanıyor malzeme kaliteside iyi sizce ne yapmalı adamlar sizin düşündüğüz klavye varmı diye sordu sizce hangi kalvye benim Cooler Master SK653 Brown Switch yakın bir tercih olur

Can...

80+ Platinum
Beyler selamlar bi ara hepsiburada üzerinden klavye satın aldım Cooler Master SK653 Brown Switch Low Profile Kablosuz BT Mekanik RGB Oyuncu Klavyesi US marka ama 2 ay sonra çift basmaya başladı bende garantiye gönderdim şimdi diyorlarki biz sana yenisini göndermek istiyoruz ama elimizde aynı marka model yok biz sana şunu gönderelim diyor GameBooster G906B Spectrum Rainbow Aydınlatmalı Bileklikli Mekanik klavye bende dedimki benim klvye cooler master daha iyi marka özellikleri iyi optik switch kablosuz kullanıyor malzeme kaliteside iyi sizce ne yapmalı adamlar sizin düşündüğüz klavye varmı diye sordu sizce hangi kalvye benim Cooler Master SK653 Brown Switch yakın bir tercih olur

attan İNİP eşeğe binmek bu :D

Celox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Celal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
attan İNİP eşeğe binmek bu :D
aynen bende söyledim dediler siz seçin dediler bende bulamadım varmı bir öneri yada aynısının mavi switch alsam çok ses yapar mı

Can...

80+ Platinum
aynen bende söyledim dediler siz seçin dediler bende bulamadım varmı bir öneri yada aynısının mavi switch alsam çok ses yapar mı
mavi ses yapar tabi kahve rengine göre

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,138
İsim
Hacı
Üst model iste, kabul etmiyorlarsa THH e başvur.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
587
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Muadil ürün olarak önermek zorunda. Bahsettiği ürün muadil değil. Para iadesi alsan aynısını tekrar sipariş geçemezsin. Üst model olarak muadil önermesini iste. Onun haricinde Tüketici Hakem heyetine 2dk başvur ve bekle. THH kıl biri ise para iadesini uygun görebilir belki ama sanmıyorum.

Celox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Celal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üst model iste, kabul etmiyorlarsa THH e başvur.
üst model öneride bulunursan üst model hangi klavye
Mesaj otomatik birleştirildi:

Muadil ürün olarak önermek zorunda. Bahsettiği ürün muadil değil. Para iadesi alsan aynısını tekrar sipariş geçemezsin. Üst model olarak muadil önermesini iste. Onun haricinde Tüketici Hakem heyetine 2dk başvur ve bekle. THH kıl biri ise para iadesini uygun görebilir belki ama sanmıyorum.
zaten şuan için başka klavye vercekler benden öneri sunmamı istediler ama ne önermeliyim aklıma gelmiyo aynı markanın mavi siwitc var oda çok sesli bi düşük 652 var red ama bi alt model kafayı yiycem

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Batuhan
Asus TUF K1 veya Corsair K60 PRO RGB talep edebilirsin üst veya denk olarak

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3
Yakın zamanda bende asus klavyemi gönderdim onunda aynısını yoktu size muadil ürünler listesi vereceğiz dediler ama tek seçenek sunuldu benim klavyemden daha pahalı bir üst modeldi bende onu seçtim ama size tek seçenek ve sizinkinden daha kötü bir seçenek sunmaları yanlış olmuş bende başka seçenek isteyin.

Celox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Celal
Yakın zamanda bende asus klavyemi gönderdim onunda aynısını yoktu size muadil ürünler listesi vereceğiz dediler ama tek seçenek sunuldu benim klavyemden daha pahalı bir üst modeldi bende onu seçtim ama size tek seçenek ve sizinkinden daha kötü bir seçenek sunmaları yanlış olmuş bende başka seçenek isteyin.
bende öyle yaptım istemiyorum dedim onlarda sizde araştırıp mesaj atın dediler bende şuanlık corsair bir kalvye mesaj attım bakalım bulabilirsem bi kaç tane daha mesaj atıcam

Top Bottom