Neler Yeni

Yardım Hepsiburada Kolay İade koşulu

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert G
Selamlr hepsiburadadan monitör sipariş ettim (kronik sorunlu) sorun çıkarsa kolay iade ile kapınızdan alıp iade edebiliriz dediler ama koşullarda

"Cayma hakkının geçerli olmadığı ürünler nelerdir?"

• Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetler (Montaj vb.)

yani ben bu monitörde sorun var mı yok mu diye açıp bakamaz mıyım, açıp bakmadan sorun olup olmadığını nereden anlayacağım

Ürünü teslim et

Ürünü tüm aparatlarıyla eksiksiz bir şekilde paketle ve kargo gönderi koduyla teslim et.

burada da kutusunda ve aksesuarlarıyla olması gerektiği yazıyor, anlamadım gitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,865
İsim
Emir Yusuf
Ben gittigidiyor'dan monitör arm almıştım. Geldiğinde montajlamaya çalıştım ancak benim monitörüme uygun olmadığını anladım. Tekrar gerisin geri aynı şekilde söküp kutusuna koydum. Sırf içindeki metal demiri koruyan poşet yırtıldı diye "ürün elimize pert ulaştı iade alamayız" dediler. Dedim nesi pert? Pert geldiyse kargocu gelirken kırmıştır size dedim. Meğer pert dediği poşetmiş. Dedim ben o poşeti açmadan nasıl anlayacağım uyup uymayacağını? Orası bizi ilgilendirmez biz nasıl bu ürünü satabiliriz artık diyorlar. La altı üstü 1 liralık poşet bile değildir. Almadan önce tüketici haklarını onaylarken metni okudunuz değil mi? diyor. Suratına kapadım telefonu. Diyeceğim o ki bir şey almadan önce uyumluluk konusuna dikkat edin. İç poşetlerini de değişim/iade sürecine girecekseniz açmamaya özen gösterin. (nasıl yapabiliyorsanız)

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kutu içeriği eksiksiz olsun kağıtları poşetleri parçalama yeter bende bluetooth adaptör almıştım bozuk çıkmıştı kolay iade ile göndermiştim gerçi yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi bir poşet durumu yoktu ama neyse

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Onur
kutusunu açtığınızda satıcı hepsiburada ise kabul ediyor çoğu zaman
satıcı başka birisi ise kabul etmeyebilir ( ikinci el oldu satamam diye )
üründe sorun varsa garantiye yönlendireceklerdir.

sana tavsiyem ürünü iptal et arada çok büyük fark yoksa ( 500 600 TL gibi ) amazondan al
ürünü kullansanda iade alıyorlar iade kısmı çok rahat sorunsuz oluyor.

1000 TL üsttü tüm ürünleri amazondan almaya çalışıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,023
Üyeler
141,078
Son üye
halil50
Top Bottom