Neler Yeni

hepsiburada premium world kart ?

GOTEDOMA0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
EMRE
merhabalar 25k bandında taksıtle laptop alacagım bu world kartı cıkarsam hb den alabılır mıyım pesın fıyatına 12 taksıtle alan kullanan var mı bu kartı ? yardımcı olur musunuz

Bünyamina

80+ Gold
merhabalar 25k bandında taksıtle laptop alacagım bu world kartı cıkarsam hb den alabılır mıyım pesın fıyatına 12 taksıtle alan kullanan var mı bu kartı ? yardımcı olur musunuz
Alacağın laptop taksit seçeneklerinde 12 peşin yazıyorsa alabilirsin.

~helloworld

80+ Bronze
ben kullanıyorum kart aidatı mevcut bunun bilgisini de vereyim 500 liradan aşağı değildi hatırladığım kadarı ile. Bir de kartı çıkartıcaksınız fakat size ne kadar limit vereceklerini bilemezsiniz direkt olarak 25k-30k limit vermezler bence. Benim görüşüm bu yönde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

adama limit verecekleri de meçhul hocam 12 taksite sonra bakar limit daha öncelikli

Bünyamina

80+ Gold
ben kullanıyorum kart aidatı mevcut bunun bilgisini de vereyim 500 liradan aşağı değildi hatırladığım kadarı ile. Bir de kartı çıkartıcaksınız fakat size ne kadar limit vereceklerini bilemezsiniz direkt olarak 25k-30k limit vermezler bence. Benim görüşüm bu yönde.

adama limit verecekleri de meçhul hocam 12 taksite sonra bakar limit daha öncelikli
Evet önce alması sonra bu şekilde araştırması gerekir. Kartın avantajları çok. Taksit seçenekleri iyi. İhtiyacı varsa eğer güzel limit verirlerse illaki güzel taksit bulur laptoplarda.

GOTEDOMA0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
EMRE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kartsız 12 taksit yazıyor hocam

Tesekkur ederım almam ıcın lımıtın olması lazım degıl mı ? Babamın ustune cıkartacagım para hazır 25k ama taksıtle almak ıstıyoruz lımıtı nereden ogrenbılırım

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Leptop linki at bakıyım ben 12 taksit var mı

Bünyamina

80+ Gold
Kartsız 12 taksit yazıyor hocam

Tesekkur ederım almam ıcın lımıtın olması lazım degıl mı ? Babamın ustune cıkartacagım para hazır 25k ama taksıtle almak ıstıyoruz lımıtı nereden ogrenbılırım
Buradan başvurabilirsin.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
Acer Nitro 5 Intel Core I5-12450H 16GB 512GB SSD RTX4050-6GB DOS 15.6" 144 Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QLZEY.00D
https://app.hb.biz/3eeRoJSxc2z5 bu hocam
1722531214555.png

~helloworld

80+ Bronze
Kart ile ama dediğim gibi sana kart verdikleri zaman o kredi kartının kendi limiti 26.500tl den fazla olması lazım, öyle direkt vereceklerini sanmıyorum dediğim gibi deneyin şansınızı. Kartı verirler ama örneğin 18bintl limit verirler alamazsiniz laptopu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,098
Üyeler
154,862
Son üye
b4yharbor
Top Bottom