Neler Yeni

Hepsiburada rezilliği

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
1.5 hafta önce hepsiburadadan taotronics soundliberty 53 pro kulaklığını 100 tl indirimle 149 TL'ye satın almıștım. Aldıktan 2 gün sonra içerisindeki metal tırtıklı kısımın yapıșkanı söküldü. Bende hepsiburada üzerinden tamir talebinde bulundum. Neyse 1 hafta geçti üzerinden șimdi bana mesaj atıyorlar ki ürününüz tamir edilememiștir. Bu yüzden para iadesi yapılmıștır diye. Müșteri hizmetlerini aradım konuștum. Bana diyorki tamir edilemedigi icin iade yapıldı. Bende diyorum 50tl kuponu + 50 tl da üründe indirim vardı. Birdaha nasıl aynı fiyata satın alayım diyorum. Bana bașka kampanya bekleyin diyor. Hayır üründeki hasarı ben kendim bile tamir ederdim. Belki garanti dıșı kalıyodur diye uğrașmak istemedim. Resmen dolandırıcılık bu. Elimdeki çalıșan ürünü geri aldılar. Ve hiçbir șey yapamıyorum. Kuponumu da iade etmediler.

Atyxah

80+ Silver
Hepsijet de jet motorunu sanki ters tarafa takmışlar o kadar yavaş geliyor gerçekten rezillik 50 tl kuponla kulaklık alıcaktım herşeyi onayladım aldım ama tekrar ana sayfaya attı hiçbir şey demedi yani 50 tl kupon gitti ama alınmadı harbiden dolandırıcılık...

Trendyolu sevmezdim hepsiburada daha iyi derdim ama trendyol>1000 tane hepsiburada diyebilirim

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Hepsijet de jet motorunu sanki ters tarafa takmışlar o kadar yavaş geliyor gerçekten rezillik 50 TL kuponla kulaklık alıcaktım herşeyi onayladım aldım ama tekrar ana sayfaya attı hiçbir şey demedi yani 50 TL kupon gitti ama alınmadı harbiden dolandırıcılık...

Trendyolu sevmezdim hepsiburada daha iyi derdim ama trendyol>1000 tane hepsiburada diyebilirim
İlk kelimeler çok komikti. kusura bakmayın güldüm.
Hepsiburadaya laf ettiniz trendyol daha iyi dedinizde trendyolda baya sıkıntı çıkardı bana. onlarında çok bir farkı yok.
Konuya cevap:
Muhtemelen hiç bir şey yapamayacaksınız. dava açmayı deneyin bir. Belki sonuç çıkar.

Faristod

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,088
İsim
Arda Aydın
Şu İnternet alışveriş siteleriyle papaz olmayan tek ben kaldım sanırım. Hala başıma bir şey gelmedi

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
1.5 hafta önce hepsiburadadan taotronics soundliberty 53 pro kulaklığını 100 TL indirimle 149 TL'ye satın almıștım. Aldıktan 2 gün sonra içerisindeki metal tırtıklı kısımın yapıșkanı söküldü. Bende hepsiburada üzerinden tamir talebinde bulundum. Neyse 1 hafta geçti üzerinden șimdi bana mesaj atıyorlar ki ürününüz tamir edilememiștir. Bu yüzden para iadesi yapılmıștır diye. Müșteri hizmetlerini aradım konuștum. Bana diyorki tamir edilemedigi icin iade yapıldı. Bende diyorum 50tl kuponu + 50 TL da üründe indirim vardı. Birdaha nasıl aynı fiyata satın alayım diyorum. Bana bașka kampanya bekleyin diyor. Hayır üründeki hasarı ben kendim bile tamir ederdim. Belki garanti dıșı kalıyodur diye uğrașmak istemedim. Resmen dolandırıcılık bu. Elimdeki çalıșan ürünü geri aldılar. Ve hiçbir șey yapamıyorum. Kuponumu da iade etmediler.
Amazon harici asla bir şey almamamın nedeni işte budur hepsi rezil bir hizmet sunuyor hepsiburada bana göndericekleri ürünü 20 gün bekletti stok yok diye gelince gönderceklerdi 20 gün sonra stok geldi ama ürünün fiyatı arttı ve siparişim iptal edildi.

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hepsijet de jet motorunu sanki ters tarafa takmışlar o kadar yavaş geliyor gerçekten rezillik 50 TL kuponla kulaklık alıcaktım herşeyi onayladım aldım ama tekrar ana sayfaya attı hiçbir şey demedi yani 50 TL kupon gitti ama alınmadı harbiden dolandırıcılık...

Bende aynısını yaşadım 50tl kuponla girdim reddetti kapattı sonra tekrar girdim kupon yok oldu

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburadaya laf ettiniz trendyol daha iyi dedinizde trendyolda baya sıkıntı çıkardı bana. onlarında çok bir farkı yok.
Konuya cevap:
Muhtemelen hiç bir şey yapamayacaksınız. dava açmayı deneyin bir. Belki sonuç çıkar.
Yok ne dava acicam daha da hepsiburadadan çöp almam satıș sonrası destek 0. Kendim bile tamir edebileceğim șeyi tamir edilememistir diyip yalan soyleyen firmadan da ancak bu beklenir. Trendyolda da benzer durum yasadim. N11de de sanirim ben bahtsizim. Bitek cicek sepeti ve gitti gidiyor kaldi sorun yașamadigim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende aynısını yaşadım 50tl kuponla girdim reddetti kapattı sonra tekrar girdim kupon yok oldu
Eger 1 telefonda yeni hesap aciyorsaniz 1den fazla kabul etmiyor. Aynisi bende de oldu. Farkli telefon ile yapinca gelmisti bende

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Eger 1 telefonda yeni hesap aciyorsaniz 1den fazla kabul etmiyor. Aynisi bende de oldu. Farkli telefon ile yapinca gelmisti bende
Yok hocam gözüküyordu bende
Yeni telefona geçtikten sonra eski hesabımı hiç girmedim ve denedim
50tl gözüküyordu ödeme kısmına geldi ana sayfaya geri attı tekrar girdim 50tl gitti

Atyxah

80+ Silver
Konuya cevap:
Bende güldüm ödeştik 😂

Atyxah

80+ Silver
Top Bottom