Neler Yeni

🔥İndirim Hepsiburada Satıcılı Tabletlere Özel İndirim Kuponları

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

GirayHan

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 tane bile uygun fiyata gelen tablet göremedim. Yani bindirim.

7.399 kuponla. demek ki bindirim değilmiş sen iyi bakmıyormuşsun.

1724937232023.png

1724937189619.png

lulutfu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Ali Yılmaz
çok yetersiz bir tablet bu fiyata
Hiç de değil ben okulda kalemiyle birlikte not almak birçok ödevimi yapmak ayrıca dizi film izlemek için kullanıyorum. Muadili bu seviyede benzer fiyatlarda başka bir tablet önerir misiniz? Huaweinin ürünleri var ama aşağı yukarı bu fiyatlardakileri aynı seviyelerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam adam uğraşmış sadece ürüne berbat kötü bir tercih vs yazıyorsunuz muadil bir şey de atmıyorsunuz neden kötü onu da yazmıyosunuz insanların hevesini kaçırmak bu sadece

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,265
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

overkill

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
202
İsim
Axl Rose
Hiç de değil ben okulda kalemiyle birlikte not almak birçok ödevimi yapmak ayrıca dizi film izlemek için kullanıyorum. Muadili bu seviyede benzer fiyatlarda başka bir tablet önerir misiniz? Huaweinin ürünleri var ama aşağı yukarı bu fiyatlardakileri aynı seviyelerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam adam uğraşmış sadece ürüne berbat kötü bir tercih vs yazıyorsunuz muadil bir şey de atmıyorsunuz neden kötü onu da yazmıyosunuz insanların hevesini kaçırmak bu sadece
Ben S6 Lite'ı da kullandım, şu an Huawei MatePad 11.5 kullanıyorum, aralarında performans olarak gerçekten ciddi fark var. Samsung'ta içinden kalem çıkıyor, Huawei'de de klavye çıkmıştı. Kalem, ihtiyacı olan için avantaj tabii ki ama benim gibi ihtiyacı olmayan birisi için bir anlam ifade etmiyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,448
Üyeler
156,775
Son üye
WhiteOs
Top Bottom