Neler Yeni

Hepsiburada Üzerinden Artık Kart Almalı mıyım?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
Dostlar ekran kartımı sadece hepsiburada üzerinden alabilirim 12500TL maksimum limitim var
4060 alsam mı diye düşünüyorum ama fiyatlar düşer mi onu da düşünüyorum ama şöyle bir durum var diyelim ki b sitesinde 4060 10000TL oldu yine alamıyorum hepsiburadadan olması lazım ne yapsam artık vakit kaybetmekte istemiyorum bayramda en azından ekran kartıyla vakit geçireyim

Bünyamina

80+ Platinum
Dostlar ekran kartımı sadece hepsiburada üzerinden alabilirim 12500TL maksimum limitim var
4060 alsam mı diye düşünüyorum ama fiyatlar düşer mi onu da düşünüyorum ama şöyle bir durum var diyelim ki b sitesinde 4060 10000TL oldu yine alamıyorum hepsiburadadan olması lazım ne yapsam artık vakit kaybetmekte istemiyorum bayramda en azından ekran kartıyla vakit geçireyim
Al sorun değil. Diğer yerlerde de en az 11k. Yapacak bir şey yok dediğin gibi kullanmak istiyorsan.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,738
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Al sorun değil. Diğer yerlerde de en az 11k. Yapacak bir şey yok dediğin gibi kullanmak istiyorsan.
Çok düşer mi bundan endişeleniyorum yani bir olasılık var tabii ki
Fiyatlar düşüyor sürekli 4060Ti alabileceğim belki bu fiyata ama
Fiyat düştüğünde de hepsiburada da düşmesi gerekiyor o da var yani zor bir ihtimal belki de

Bünyamina

80+ Platinum
Çok düşer mi bundan endişeleniyorum yani bir olasılık var tabii ki
Fiyatlar düşüyor sürekli 4060Ti alabileceğim belki bu fiyata ama
Fiyat düştüğünde de hepsiburada da düşmesi gerekiyor o da var yani zor bir ihtimal belki de
Düşmez çok rahat ol. Al kullan gerisi önemli değil.

Top Bottom