Neler Yeni

Hepsiburada Yanlışlıkla İptal

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
Bir kitap almıştım. Ürünüm kargoya verilmemiş sanıyordum çünkü uygulamada daha siparişiniz alındı yazıyordu. Üzerinden baya zaman geçti ürün gelmeyecek sandım ve siparişi iptal ettim. Para HepsiPay cüzdanıma geldi. Oradan da kartıma çektim parayı. Ama az önce mesaj geldi ve ürün kargodaymış. Ve aldığım kitabın parası da bende. Şimdi ben ne yapacağım? Parayı onlara geri nasıl atarım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcıya nasıl ulaşırım?

TamerKs

80+ Silver
Bir kitap almıştım. Ürünüm kargoya verilmemiş sanıyordum çünkü uygulamada daha siparişiniz alındı yazıyordu. Ürün gelmeyecek sandım ve siparişi iptal ettim. Para HepsiPay cüzdanıma geldi. Oradan da kartıma çektim parayı. Ama az önce mesaj geldi ve ürün kargodaymış. Ve aldığım kitabın parası da bende. Şimdi ben ne yapacağım? Parayı onlara geri nasıl atarım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Satıcıya nasıl ulaşırım?
ürün linki at sana satıcı ile iletişim linki atayım

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende aynı durumu trendyolda yaşadım satıcı size ulaşıp iade için bir kod veriyor ürünü geri gönderiyorsunuz

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ürün geldiğinde paket içindeki faturada veya elektronik posta olarak gönderilen PDF faturada satıcının iletişim bilgileri yazar. Durumu anlatırsın. Gerekli işlemleri sağlarlar.

Top Bottom