Neler Yeni

Yardım Hepsiburada'da Magaza Değişimi Onayladi Ancak Ayni Ürünü Geri Gönderdi

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hepsiburada'da ailem bir halı satın almıştı üründe ekstra bir indirim de yoktu aslında. Sonra halı elimize ulaştı ve dikişinde bariz bir şekilde hata, sökük vardı.
Fotoğrafını çekerek bu fotoğraflarla değişim talebi açtım ürünü geri gönderdim. Magaza son güne kadar bekledi talebe yanıt vermek için, son gün de talebi onayladı ardından ben tarafımıza yeni halı gönderildi diye beklerken benim değişim için gönderdiğim halı sorunsuz diye geri gönderilmiş.

Şimdi soruyorum mağazaya neden aynısı gönderildi diye urunde sorun yok kontrol edildi diyor ama değişim talebimi de onayladı aynı zamanda. (Halıda da belirttiğim gibi bariz şekilde belli bir hata var.)

Ne yapabilirim bu durumda?
Hepsiburada da müşteri hizmetleri kaydım açıldı yanıt bekliyorum.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
müşteri hizmetleri ile görüşmek dışında bir seçenek yok maalesef. Trendyolu bu yüzden seviyorum bu tarz durumlarda müşterinin tarafını tutup kendisi ilgileniyor ama hepsiburada o kadar müşteri yanlısı değil.

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Yusuf Eyili
Hocam 8 aydır hepsiburada'nın benden fazla aldığı ücreti geri almaya çalışıyorum. Şimdiden kolay gelsin. Aramızda THH'nin 3 konusu ve 1 Adet dolandırıcılık davası var. Umurlarında değil kimse ilgilenmiyor.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
müşteri hizmetleri ile görüşmek dışında bir seçenek yok maalesef. Trendyolu bu yüzden seviyorum bu tarz durumlarda müşterinin tarafını tutup kendisi ilgileniyor ama hepsiburada o kadar müşteri yanlısı değil.
Tam tersi dostum. Asıl hepsiburada ilgileniyor.
Ben şu an yanıt bekliyorum sonrası ne olur bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 8 aydır hepsiburada'nın benden fazla aldığı ücreti geri almaya çalışıyorum. Şimdiden kolay gelsin. Aramızda THH'nin 3 konusu ve 1 Adet dolandırıcılık davası var. Umurlarında değil kimse ilgilenmiyor.
Senden nasıl fazla ücret aldı hocam?
Gecmiş olsun

Son düzenleme:

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Yusuf Eyili
Tam tersi dostum. Asıl hepsiburada ilgileniyor.
Ben şu an yanıt bekliyorum sonrası ne olur bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senden nasıl fazla ücret aldı hocam?
Gecmiş olsun
Hepsipay limiti ile 2 adet ürün aldım 8 taksit karşılığında 19bin için 2500tl işlem ücreti adı altında faiz olarak aldı ama 19 binlik siparişin 10 binlik kısmı iptal oldu toplam o yüzden toplam sipariş tutarı 9 bine düştü bu durumda alınan faiszin 1100 TL'ye düşmesi ve 1400 tlnin iade edilmesi gerekirken iptal etmediler. Bende THH'ye başvurdum önce haklı buldu sonra hepsi buradadan itiraz geldi. sonra farklı siparişler olarak diğer siparişlerimide iptal ettim onlarıda kabul etmediler gerekçe göstermeden o yüzden farklı siparişler olmak üzere 3 adet THH davası 1 adette dolandırıcılık davası var aramızda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,971
Üyeler
156,414
Son üye
poem
Top Bottom