Neler Yeni

Yardım Her gün PC'yi PSU dan kapatmak

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Merhaba eve her gün küçük yeğenlerim geliyor bende pc yi açmasınlar diye güç kaynağından kapatıyorum bunun bir zararı olur mu diye merak ettim

freygasm

80+ Gold
Merhaba eve her gün küçük yeğenlerim geliyor bende pc yi açmasınlar diye güç kaynağından kapatıyorum bunun bir zararı olur mu diye merak ettim
Hayır olmaz ama şifre koymak daha mantıklı değil mi :')

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
Bilgisayar açıkken güç kaynağından kapatıyosan bir zararı var. Donanımlar zarar görebilir. Bilgisayar kapalıyken güç kaynağını kapatıyorsan bir şey olmaz.

Cidden şifre koymak daha mantıklı değil mi? Oynasınlar diye baskı yapan anne/babasına karşı da dürüst olup bilgisayarımla oynanmasını istemiyorum diyebilirsin.

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Hayır olmaz ama şifre koymak daha mantıklı değil mi :')
Neden Şifre İle Uğraşsın Boşa Bilgisayarı Açıp Şifresini Bloke Edecekler Al Sana Dert :) Adam Kökten Çözüm Bulmuş , Bu Arada Hiç Bir Sorun Olmaz Lakin Bilgisayar Açıkken Yapmamanı Öneririm Sistemi Kapatıp Yapman Daha İyi Olur

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayar açıkken güç kaynağından kapatıyosan bir zararı var. Donanımlar zarar görebilir. Bilgisayar kapalıyken güç kaynağını kapatıyorsan bir şey olmaz.

Cidden şifre koymak daha mantıklı değil mi? Oynasınlar diye baskı yapan anne/babasına karşı da dürüst olup bilgisayarımla oynanmasını istemiyorum diyebilirsin.
Şifre var zaten küçükler oynayamazalarda pc yi bi kere açmışlar boş boş çalışmış giriş yapmadan o yüzden güç kayağından kapatıyorum gece yatmadan önce pc kapalıyken kapatıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden Şifre İle Uğraşsın Boşa Bilgisayarı Açıp Şifresini Bloke Edecekler Al Sana Dert :) Adam Kökten Çözüm Bulmuş , Bu Arada Hiç Bir Sorun Olmaz Lakin Bilgisayar Açıkken Yapmamanı Öneririm Sistemi Kapatıp Yapman Daha İyi Olur
Teşekkürler kapalıyken yapıyorum gece yatmadan klavyedir mouse dur hepsini kaldırmasıda ayrı bir dert neyseki kablosuzlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
Oğuzhan Demir
Şifre var zaten küçükler oynayamazalarda pc yi bi kere açmışlar boş boş çalışmış giriş yapmadan o yüzden güç kayağından kapatıyorum gece yatmadan önce pc kapalıyken kapatıyorum
O zaman sorun olmaz. En mantıklısını yapıyorsun. Mesela benim kardeşlerimden başkası bilgisayarıma oturamaz. Misafir, arkadaşları vs. geldiğinde de bilgisayarı kapatmalarını tembih ederim. Tehlikeye atmaya gerek yok, ne olur ne olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,238
Üyeler
141,264
Son üye
Sevgi Benli
Top Bottom