Neler Yeni

her şey dahil en uygun Valorant e-spor pc

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Başar
Selamlar. Max 30 fps veren notebookumla Valorant e spor seçmelerinde 1 oldum.
neredeyse hiç ekipmanım yok masaüstü bir pc için( masam hariç). Belli bir bütçede oluşturamadım henüz. En uygun fiyat olması değerli çünkü maddi durumumuz iyi değil. Witcher, rdr gibi oyunları oynamayacağım. Yalnızca cs:go, valorant, cod gibi oyunları oynayacağım.
İlginiz için sağolun şimdiden. :)

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
neredeyse hiç ekipmanım yok masaüstü bir PC için( masam hariç). Belli bir bütçede oluşturamadım henüz. En uygun fiyat olması değerli çünkü maddi durumumuz iyi değil. Witcher, rdr gibi oyunları oynamayacağım. Yalnızca cs:go, valorant, cod gibi oyunları oynayacağım.
Foruma hoş geldiniz.
Öncelikle tebrikler. Bütçeye monitör dahil midir ve en son ne kadara çıkabilirsiniz? İkinci el olması sorun olur mu?

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
neredeyse hiç ekipmanım yok masaüstü bir PC için( masam hariç). Belli bir bütçede oluşturamadım henüz. En uygun fiyat olması değerli çünkü maddi durumumuz iyi değil. Witcher, rdr gibi oyunları oynamayacağım. Yalnızca cs:go, valorant, cod gibi oyunları oynayacağım.
her şey dahil bütçe?

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Başar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Avolay

80+ Gold

EmaRex27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
466
İsim
Ege
yılbaşına kadar bekle abdullah abi yapıcak bişiler belki bütçene uygun olur :D @Abdullah Hacıgül

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Başar

Avolay

80+ Gold
Evet düşündüğüm gibi... kulaklık, mouse, klavyeyi katmadan bile bütçemi aştı. Yinede teşekkürler hocam dikkate alacağım
Hocam toplayınca bana da haber verseniz hatta toplamadan bile birlikte oynayabiliriz
EnverPasha#9175 Bronz 3üm :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Başar
yılbaşına kadar bekle abdullah abi yapıcak bişiler belki bütçene uygun olur :D @Abdullah Hacıgül
Abdullah abi cidden iyi ve ucuz toplamaya çalışıyor, çabalıyor. Ama dolar kuru ciddi anlamda tavanlarda. Açıkçası ben düşeceğini de düşünmüyorum ne yılbaşında ne de daha sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam toplayınca bana da haber verseniz hatta toplamadan bile birlikte oynayabiliriz
EnverPasha#9175 Bronz 3üm :(
Ranked girmek istiyorsak, NoteBookumu alıp kutuplara gitmem lazım. Tamam hocam eklerim girdiğim zaman

-RutHleSs-

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Kasa olarak rehberdeki kasayı toplayabilirsiniz:
Monitör:
Kulaklık:
Mouse:
Klavye: Klavyeyi 50 TL'ye uygun bir şey alabilirsiniz.
TOPLAM: Sistem yaklaşık olarak 5400 TL tutuyor.
FPS oyuncusu olduğunuz için klavyede ziyade kulaklık ve mousea önem verdim. Eğer ki 5000 TL' den yukarıya çıkamazsanız. Kasayı alamyıp uzay montaj olarak sistemi kurabilirsiniz. Ekran kartı ikinci el olduğu için gerekli testleri yaptırın. Bulunduğunuz bölgede daha ucuza bulmanız mümkün çünkü rehberde GeT fiyatını baz aldık. Profesyonel olarak oynayacağınız için 144 Hz monitör tercih ettim. Vurduğunuz headshot olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasa olarak rehberdeki kasayı toplayabilirsiniz:
Monitör:
Kulaklık:
Mouse:
Klavye: Klavyeyi 50 TL'ye uygun bir şey alabilirsiniz.
TOPLAM: Sistem yaklaşık olarak 5400 TL tutuyor.
FPS oyuncusu olduğunuz için klavyede ziyade kulaklık ve mousea önem verdim. Eğer ki 5000 TL' den yukarıya çıkamazsanız. Kasayı alamyıp uzay montaj olarak sistemi kurabilirsiniz. Ekran kartı ikinci el olduğu için gerekli testleri yaptırın. Bulunduğunuz bölgede daha ucuza bulmanız mümkün çünkü rehberde GeT fiyatını baz aldık. Profesyonel olarak oynayacağınız için 144 Hz monitör tercih ettim. Vurduğunuz headshot olsun.
2 hafta kadar beklerseniz daha iyi olacaktır. Donanım Arşivi yeni sistem çıkaracak. Sponsorlarla daha F/P sistem toplayabilir.

Son düzenleme:
Top Bottom