Neler Yeni

her şey dahil en uygun Valorant e-spor pc

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Başar
Kasa olarak rehberdeki kasayı toplayabilirsiniz:
Monitör:
Kulaklık:
Mouse:
Klavye: Klavyeyi 50 TL'ye uygun bir şey alabilirsiniz.
TOPLAM: Sistem yaklaşık olarak 5400 TL tutuyor.
FPS oyuncusu olduğunuz için klavyede ziyade kulaklık ve mousea önem verdim. Eğer ki 5000 TL' den yukarıya çıkamazsanız. Kasayı alamyıp uzay montaj olarak sistemi kurabilirsiniz. Ekran kartı ikinci el olduğu için gerekli testleri yaptırın. Bulunduğunuz bölgede daha ucuza bulmanız mümkün çünkü rehberde GeT fiyatını baz aldık. Profesyonel olarak oynayacağınız için 144 Hz monitör tercih ettim. Vurduğunuz headshot olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 hafta kadar beklerseniz daha iyi olacaktır. Donanım Arşivi yeni sistem çıkaracak. Sponsorlarla daha F/P sistem toplayabilir.

Durumumdan ve önemini çok iyi anlayıp yardımcı olduğun için çok sağol <3
Kasa olarak rehberdeki kasayı toplayabilirsiniz:
Monitör:
Kulaklık:
Mouse:
Klavye: Klavyeyi 50 TL'ye uygun bir şey alabilirsiniz.
TOPLAM: Sistem yaklaşık olarak 5400 TL tutuyor.
FPS oyuncusu olduğunuz için klavyede ziyade kulaklık ve mousea önem verdim. Eğer ki 5000 TL' den yukarıya çıkamazsanız. Kasayı alamyıp uzay montaj olarak sistemi kurabilirsiniz. Ekran kartı ikinci el olduğu için gerekli testleri yaptırın. Bulunduğunuz bölgede daha ucuza bulmanız mümkün çünkü rehberde GeT fiyatını baz aldık. Profesyonel olarak oynayacağınız için 144 Hz monitör tercih ettim. Vurduğunuz headshot olsun.

2 hafta kadar beklerseniz daha iyi olacaktır. Donanım Arşivi yeni sistem çıkaracak. Sponsorlarla daha F/P sistem toplayabilir.
Çok sağol <3

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,433
Üyeler
155,422
Son üye
vitor41
Top Bottom