Neler Yeni

HESABİM BAŞKASINA SATILMIŞ

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Hüseyin Efe Pehlivan
Merhabalar, Riot games hesabıma giriş yapmaya çalıştım ve giremedim.E-mail ile şifre kurtarma yapmaya çalıştığımda e mailimin de değiştirildiğini kısacası hesabımın çalındığını fark ettim.Bunun üzerine hesabımı riot games'e yazarak kurtardım.hesabıma girdiğimde hesabı alan kişi kendi hesabını eklemiş ve bana ordan mesaj attı. Hesabımı 25tlye log denen bir şey ile satın aldığını e mail şifrem ile oyun şifrem aynı olduğu için e mailimi de değiştirdiğini söyledi.Bilgisayarımda virüs olabileceğini ordan ele geçirebildiklerini söyledi.Sonucunda e posta şifrelerimi değiştim,iki adımlı doğrulama ekledim virüs taraması yaptım. LOG nedir ve hesabımı nerden nasıl buldular hala güvenli mi bilen yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.

Messinin Ronaldosu

80+ Bronze
Merhabalar, Riot games hesabıma giriş yapmaya çalıştım ve giremedim.E-mail ile şifre kurtarma yapmaya çalıştığımda e mailimin de değiştirildiğini kısacası hesabımın çalındığını fark ettim.Bunun üzerine hesabımı riot games'e yazarak kurtardım.hesabıma girdiğimde hesabı alan kişi kendi hesabını eklemiş ve bana ordan mesaj attı. Hesabımı 25tlye log denen bir şey ile satın aldığını e mail şifrem ile oyun şifrem aynı olduğu için e mailimi de değiştirdiğini söyledi.Bilgisayarımda virüs olabileceğini ordan ele geçirebildiklerini söyledi.Sonucunda e posta şifrelerimi değiştim,iki adımlı doğrulama ekledim virüs taraması yaptım. LOG nedir ve hesabımı nerden nasıl buldular hala güvenli mi bilen yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim.
Rat yemiş olabilirsin freepanel.exe felanmi açtın naptın 😂

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,131
İsim
Berk
hesap sahibi direkt sen misin yoksa satın aldın mı öncesinde?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Hüseyin Efe Pehlivan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hesap sahibi direkt sen misin yoksa satın aldın mı öncesinde?
Efendim hesap sahibi direkt bendim İnternet kafede virüs varmış bütün oyuncuların hesabı çalınmış o masada oturan.Maillerim kartlarım vs allahtan hepsini kullanıma kapatmıştım.Hesabı da riota yazdım ve bazı bilgilerle geri aldım teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,135
Üyeler
152,620
Son üye
mmehmet19
Top Bottom