Neler Yeni

HESABIMA İZİNSİZ NUMARA EKLENMİŞ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Kutlu
Konu kısmında kendi alanımı bulamadığım için bunu seçtim şimdiden özür dilerim.
Konuya gelirsek hesaplarımı kontrol ederken 2 adet Google hesabımda ikisininde 2 aşamalı doğrulaması ve zor farklı şifreleri var kurtarma telefonlarıda dahil her neyse bir baktım doğrulanmış numaralarda benim numaranın üstünde birde 542 ile başlayan bir numara 19 mayısta doğrulanmış diyor telaştan hemen sildim o sebeple ss almayı unuttum pc sahibi değilim sadece telefona bağlıydı mailler telefonu kaspersky ile tarattım bir şey çıkmadı bu arada telefon bağlandıktan sonra hesaplarda bir değişiklikte olmadı sizce virüs müdür çok telaşlandım teşekkürler şimdiden.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuya gelirsek hesaplarımı kontrol ederken 2 adet Google hesabımda ikisininde 2 aşamalı doğrulaması ve zor farklı şifreleri var kurtarma telefonlarıda dahil her neyse bir baktım doğrulanmış numaralarda benim numaranın üstünde birde 542 ile başlayan bir numara 19 mayısta doğrulanmış diyor telaştan hemen sildim o sebeple ss almayı unuttum pc sahibi değilim sadece telefona bağlıydı mailler telefonu kaspersky ile tarattım bir şey çıkmadı bu arada telefon bağlandıktan sonra hesaplarda bir değişiklikte olmadı sizce virüs müdür çok telaşlandım teşekkürler şimdiden.
(İki mailede aynı gün doğrulanmış aynı numaralar)

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

(İki mailede aynı gün doğrulanmış aynı numaralar)
Bilen biri var mı lütfen?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
sattığınız veya geçici kullandığınız bir telefona hesap açtınız ve çıkış yapmayı unutttunuz dolayısıyla hesap hala aktifken o telefonla numara eklenmiş benim de başıma sattığım telefonla gelmişti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Kutlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sattığınız veya geçici kullandığınız bir telefona hesap açtınız ve çıkış yapmayı unutttunuz dolayısıyla hesap hala aktifken o telefonla numara eklenmiş benim de başıma sattığım telefonla gelmişti.
Umarım öyledir hocam sildim numarayi şifre felan değiştireyim mi bütün cihazlardan oturum da kapalı bi benim telefonum var

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Ertuğrul Bolat
iki yönlü giriş doğrulamada aktifse sorun çıkarmayacaktır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular