Neler Yeni

Hiç bir işe yaramıyorum kendimi kötü hissediyorum bu durumdan kurtulabilir miyim

PowerXitinia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
sabri reis
Kaç kere işe girdim girdiğim işlerde patronlar sürekli iş performansımı uyumlulugumu heo eleştirdiler en vasıfsız işlerde dahil bundan dolayı her gün kendimi kötü hissediyorum kendimi kötü hissedincede basım ağrıyor enerjim düşüyor halsizlik oluyor bu durumdada mecbur kendi kafamı boşaltmak için uyuyorum Ailemde sürekli bana baskı yapıyor hiç destek olmuyorlar sürekli beni aşağılıyolar
bu durumdan kurtulabilir miyim? kurtulmak mümkünse nasıl kurtulurim

Beyler okuduğunuz ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,489
İsim
Eren
Öyle hissetme kanka sen gayette önemli birisin en basitinden kuzey kore vatandaşı olmanın avantajları diye bir konu acmıstın gercekten cok bılgılendırıcıydı hayran kalmıstım okuyunca

warg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Serkan
işe yaramayan, boş boş oturan erkeği anne babası bile sevmez. kaç yaşındasın bilmiyorum ama askere gidip geldikten sonra kalıcı bir iş bulup çalışacaksın mecburen. bir erkek olarak kendi ekonomik özgürlüğüne kavuşmadıkça sürekli çevren tarafından hor görüleceksin dünyanın kanunu bu maalesef. şu işi yapamıyorum bu işi yapamıyorum deme kesinlikle. sevmediğin bir iş bile olsa %100'ünü verip elinden gelenin en iyisini yapmak zorundasın. bu arada kendimi kötü hissedince başım ağrıyor demişsin migrenin olabilir psikolojik olarak kendini çok zorlama

Top Bottom