Neler Yeni

Hiç Bişey Bilmiyorum 23 ünde Yazılılar Başlıyor Halledebilirmiyim ?

VitoScaletta

80+ Gold
sadece mat ve kimyanın ilk konularını biliyorum 23 ünde yazılılar başlıyor matematikte binoma kadar sorumluyuz kimyada da ilk 2-3 konudan galiba halledebilirmiyim 2 ay internetimiz gitti babam trafik kazası geçirdi uyku düzenim bozuldu doğru düzgün derslere giremedim ne yapıcam stresten ölüyorum her saniye kendi kendimi parçalıyorum içim diyor hardcore çalış şunları geç ama olmuyor gibi ve fen lisesindeyim herkes inek herkes karantinanın başından beri çalışıyor ne yapıcam 10.sınıfım

halil 070

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
sadece mat ve kimyanın ilk konularını biliyorum 23 ünde yazılılar başlıyor matematikte binoma kadar sorumluyuz kimyada da ilk 2-3 konudan galiba halledebilirmiyim 2 ay internetimiz gitti babam trafik kazası geçirdi uyku düzenim bozuldu doğru düzgün derslere giremedim ne yapıcam stresten ölüyorum her saniye kendi kendimi parçalıyorum içim diyor hardcore çalış şunları geç ama olmuyor gibi ve fen lisesindeyim herkes inek herkes karantinanın başından beri çalışıyor ne yapıcam 10.sınıfım
ilk önce sakin ol, kendini stresse sokma, kendini motive et biraz çalış bu kadar

HABAR

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,435
İsim
Ahmet Burak ARSLAN
Discord
HABAR#0001
Reddit
Either-Professor
Çalışmanız gerekiyor, bu kadar basit, şu ana kadar yattıysanız çalışmaktan başka çare yok.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Bence yapabilirsiniz. Ben de çok derslere girmedim ve bu pazartesi yazılılar var. Çalışmaya başlayıp yapılabilir diye düşünüyoruz. Bence çok da kısa bir süre yok, siz de çalışmaya başlayıp yetiştirebilirsiniz bence. En azından yapabileceğinize inanmanız gerekir. Olmaz piskolojisi ile zaten yapamazsınız.

Borsa Kaplanı

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Stres yapma bu kadar başla biter. En azından yapabildiğin yere kadar yap. Hiç yapmadım demezsin düşük alsan bile.

LalaMüfik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Melih k.
bende 10.sınıfım ve hiçbir tarih coğrafya almanca dersine girmedim ego mu bilmem ama kendi çalışmam uzaktan eğitimden faydalı

Top Bottom