Neler Yeni

Hiç oyun bitirmedim hangisinden başlamalıyım?

JoHeeJi

80+
Merhaba arkadaşlar,
Hiç oyun bitirmedim. Hangisini bitirmeliyim? Oyun önerilerinizi alırım. Düşük sistemli olursa iyi olur.

onixus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur
Oyunları oynamadan önce yarım saatlik oynanışlarını izlemeni öneririm.
Middle Earth serisi, Rdr 2, Guardians of Galaxy, Evil Within 1(Sinematik izleyip geçebilirsin), Evil Within 2, Dishonored serisi, Batman serisi, Divinity: Original Sin 2, Baldurs Gate 3, Hades, Witcher 3 (Önceki oyunların sinematiklerini izleyebilirsin.), Styx Master of Shadows, Tomb Rider serisi, Skyrim.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
Merhaba arkadaşlar,
Hiç oyun bitirmedim. Hangisini bitirmeliyim? Oyun önerilerinizi alırım. Düşük sistemli olursa iyi olur.
Kardeşim çok eski olacak ama bence Mafia 1 kesin oyna bide Türkçe yama yap efsane oyun hikayesi falan. Düşük sistem dediğin için bunu önerdim

JoHeeJi

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Middle Earth serisi, Rdr 2, Guardians of Galaxy, Evil Within 1(Sinematik izleyip geçebilirsin), Evil Within 2, Dishonored serisi, Batman serisi, Divinity: Original Sin 2, Baldurs Gate 3, Hades, Witcher 3 (Önceki oyunların sinematiklerini izleyebilirsin.), Styx Master of Shadows, Tomb Rider serisi, Skyrim.
Dishonored oynamıştım sevmedim. Skyrim nereden indirdin? Bende buglu da?

onixus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur
Dishonored oynamıştım sevmedim. Skyrim nereden indirdin? Bende buglu da?
Steam'dan satın almıştım zamanında. Korsan oyun linki verilmesi yasak diye biliyorum, o yüzden yardımcı olamayacağım.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Kardeşim çok eski olacak ama bence Mafia 1 kesin oyna bide Türkçe yama yap efsane oyun hikayesi falan. Düşük sistem dediğin için bunu önerdim
Mafia 1 oynanmaz bence ya. Oyun güzel de mekanikler falan harbi berbat. Mafia 2 sistem yetiyorsa teknik anlamda çok daha iyi bir oyun. İlk oyunu şu saatten sonra oynamak isteyenler ise iyi bir sistemle DE versiyonu oynasın 😀

JoHeeJi

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dragon age tavsiye eder misin düşük sistem için.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Sercan GÖKALP
Mafia 1 oynanmaz bence ya. Oyun güzel de mekanikler falan harbi berbat. Mafia 2 sistem yetiyorsa teknik anlamda çok daha iyi bir oyun. İlk oyunu şu saatten sonra oynamak isteyenler ise iyi bir sistemle DE versiyonu oynasın 😀
Ne mekaniği be kardeşim o zamanlarda mekanik diye bir kavram bile yoktu 😂 dümdüz hikaye oyna geç işte zaten bana göre hikaye oynamak vakit kaybı ben CoD cold war aldım 1 dk bile hikayeyi oynamadım daha direkt Multi 😂

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,445
Üyeler
156,490
Son üye
ugurbaysal
Top Bottom