Neler Yeni

Hiçbirşey yapacak gücüm kalmadı

Lahnste

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Baran
Arkadaşlar belki biraz anlatırım da rahatlarım diyerekten konu dışı bir yazı paylaşmak istedim, 21 yaşındayım lise mezunuyum 2020 2021 e kadar her şey güzeldi ancak son 2 3 yıldır her şey okadar üstüme geliyormuş gibi hissettiriyor ki ne yapacağımı bilmiyorum babamla çalışıyorum her gün kavga ediyoruz tartışıyoruz yanından ayrılıp ne iş olursa olsun biryerde çalışayım diyorum vicdanım izin vermiyor onu tek bırakmaya buseferde hayatım kayıyor ne yapacağımı bilmiyorum bir işe gireyim diyorum belli bir alanım uzmanlık dalım yok bilgisayar üzerinden yayıncılık gibi bir şey yaparak para kazanayım diyordum çok istiyordum ancak imkanlarım izin vermedi verse bile 3 4 yılda anca iyi yerlere gelinebilir ve çok uzun bir süre artık hayatta ne yapacağımı bilmiyorum hergün stresli geçiyor hayattan zevk alamıyorum her tartıştığımda babamla kafamdan internet edesim geliyor benim gibi hisseden elbet vardır ancak varsa buraya yazabilir mi sizler ne yapıyorsunuz nasıl geçiniyorsunuz böyle nasıl devam edecek ne yapacağız? Kendimi 5 10 yıl sonra düşünemeyecek durumdayım artık iyi günler diliyorum hepinize...

Top Bottom