Neler Yeni

High Power mı yoksa nzxt psu mu hangisini almalıyım

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
emir yapar

High Power Super Gd+ Series 750W 80+ Gold​

NZXT 750W C750 80+ Gold​

hangisi daha iyi bunlardan daha iyi önerileriniz varsa bekliyorum teşekkürler işlemci 12400f anakart b660m mortar ekran kartı ilerde alırsam 4070ti alamzsam 3070ti​

3 model arasında kalmıştın sana bunu önermiştim düşünebilirsin diye, doğru hatırlıyorumdur umarım. Ben de 1 ay öncesine kadar 2 PSU arasında kalmıştım. Highpower tercih ettim.

Batuitch

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Batu
3 model arasında kalmıştın sana bunu önermiştim düşünebilirsin diye, doğru hatırlıyorumdur umarım. Ben de 1 ay öncesine kadar 2 PSU arasında kalmıştım. Highpower tercih ettim.
evet şimdi hatırladım senin önerinden yola çıktım Highpower tercih edicem gibi önceden duymamıştım pek bilgim yoktu biraz araştırınca uzun zamandır sektörde olduklarını gördüm bu yüzden tekrar bi sordum o yüzden Highpower alıcam teşekkür ederim

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
936
İsim
emir yapar
evet şimdi hatırladım senin önerinden yola çıktım Highpower tercih edicem gibi önceden duymamıştım pek bilgim yoktu biraz araştırınca uzun zamandır sektörde olduklarını gördüm bu yüzden tekrar bi sordum o yüzden Highpower alıcam teşekkür ederim
Rica ederim. Hayırlı olsun şimdiden.

Top Bottom