Neler Yeni

Hikaye Tarzı Oyun Önerisi

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Tümay
Yıllardır FPS ve Rekabetçi türünder oyunlar oynadım. Her zaman en iyisi olma çabam vardı ve çoğu oyunda da üst ranklara çıktım fakat artık rahatça oynayabileceğim, sinirlenmeyeceğim ve özellikle de bol bol eğleneceğim bir oyun arayışı içerisineyim. Bugüne kadar CS:GO, Valorant, Minecraft PvP ve Fortnite tarzı rekabetçi oyunlar oynadım sadece, belki 1-2 farklı tür yarış vesaire. Ne oynamamı önerirsiniz? Nereden başlamalıyım?

alovra

80+ Bronze
hogwarts legacy mükemmel detroid de iyi rdr 2 mükemmel ama bitmiyo oyun harry potter evrenini seviyorsan kensinlikle oyna hogwarts legacy uncharted 4 ü bitiriyorum ben şu an

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Quantic Dream firmasının yaptığı oyunlar hikaye ile ön plana çıkıyor. Onları oynamanı tavsiye ederim.

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Tümay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hogwarts legacy mükemmel detroid de iyi rdr 2 mükemmel ama bitmiyo oyun harry potter evrenini seviyorsan kensinlikle oyna hogwarts legacy uncharted 4 ü bitiriyorum ben şu an
İyi grafikli ve öncelikli olarak silah içeren bir oyun istiyorum, hangisi sence? Böyle zamanında Elraenn'den bir oyun izlemiştim, hatırlamıyorum fakat oyunda kardeşini kurtarıyor, parkur yapıyor ve çatışıyordu. Biliyor musun?

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Yiğit Yenigün
İyi grafikli ve öncelikli olarak silah içeren bir oyun istiyorum, hangisi sence? Böyle zamanında Elraenn'den bir oyun izlemiştim, hatırlamıyorum fakat oyunda kardeşini kurtarıyor, parkur yapıyor ve çatışıyordu. Biliyor musun?
Cyberpunk 2077 öneririm

Ben Tümay

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Tümay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cyberpunk 2077 öneririm
Onu oynamayı düşünüyordum fakat çok kötü yorum vardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bahsettiğim oyun senin oynadığın oyunmuş :LOL: Uncharted 4 nasıl sizce, izlediğimde çok hoşuma gitmişti.

YiğitY.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
174
İsim
Yiğit Yenigün
Onu oynamayı düşünüyordum fakat çok kötü yorum vardı.
Bende bi tık şupheli aldım fakat kötü yanından çok güzel yanları var hikayesi sardı bide tek atan bir tabanca buldum tık tık çok zevkli oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun bı tık farklı yanları var ama alışırsın silahların seviyesi canın artması gibi RPG olaylari can seviyen falan ben bı tık gta gibi bişe bekliyordum o yüzden farklı geldi ,alışınca baya güzel bence

alovra

80+ Bronze
elraen bende çok izlerim uncharted 4 ü demiştim o değil galiba the quarry miydi acaba bende iyi hatırlamıyorum şu an

Top Bottom