Neler Yeni

Hikayeli Oyun Önerisi

ahlatliinsan

80+ Bronze
Herkese selamlar. Hikayeli oyun önerisi arıyorum. İngilizcem çok sıkıntılı olduğu için hiçbir şey anlamıyorum oyundan. O yüzden kesinlikle Türkçe olmalı ya da ücretli de olsa Türkçe yaması bulunmalı. Hangi oyunları önerirsiniz?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Herkese selamlar. Hikayeli oyun önerisi arıyorum. İngilizcem çok sıkıntılı olduğu için hiçbir şey anlamıyorum oyundan. O yüzden kesinlikle Türkçe olmalı ya da ücretli de olsa Türkçe yaması bulunmalı. Hangi oyunları önerirsiniz?
dying light olabilir veya ac valhala internette gayet başarılı yama yapan site vardı ama adı aklımda değil

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
öncelikle hiçbir oyun yaması için para ödemeni önermem dostum
ikinci olarak tatmin edici yanıt gelmezse forumun sol üstünde bulunan arama motoruna hikayeli oyun önerisi yazarsan daha önce açılmış zibilyon konudan birinde istediğin oyunu bulabilirsin

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Mafia

ahlatliinsan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
Onu oynadım da vuruş dinamiklerinin biraz ağır kalması (benim için bir oyunda en önemli şey oynanıştır), akışının çok yavaş ilerlemesi gibi sebeplerden dolayı pek beğenemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Türkçe yaması mevcut mu?
Tabikide mevcut mafia definitive edition çok güzel

ahlatliinsan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
öncelikle hiçbir oyun yaması için para ödemeni önermem dostum
ikinci olarak tatmin edici yanıt gelmezse forumun sol üstünde bulunan arama motoruna hikayeli oyun önerisi yazarsan daha önce açılmış zibilyon konudan birinde istediğin oyunu bulabilirsin
Önerin için teşekkür ederim. Ama hiçbirinde Türkçe dil şartı olmadığı için yeni konu açma gereği duydum.

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
A Plague Tale Innocence. TR yaması olması lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Valorant

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Önerin için teşekkür ederim. Ama hiçbirinde Türkçe dil şartı olmadığı için yeni konu açma gereği duydum.
yani aa bunu oynayacaktım unuttum tarzı bi tepki verdiğin bi oyun olur belki yazılanlarda o yüzden söyledim
yama olup olmadığını kontrol edersin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,672
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom