Neler Yeni

Hikayesi güzel ve sürükleyici oyun önerisi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Dünyanın en abartılan oyunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Resindent evıl 7
Resident evıl village
Neden abartılan oyun? Ben oynuyorum tam olarak sürükleyici ben normalde oyunlarda çok uzun süre kalan biri değilim ama o oyunda kalıyorum

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Baldur's Gate III cidden güzel oyun. Oynamadım ama videolarını izledim ve Enis Kirazoğlu, Tunca Arslan yılın oyunu adayı olarak gösteriyor.

halitxct

80+ Silver
Neden abartılan oyun? Ben oynuyorum tam olarak sürükleyici ben normalde oyunlarda çok uzun süre kalan biri değilim ama o oyunda kalıyorum
oyunun başından sonuna kadar aynı adamları dövüp dövüp duruyosun hikayesi berbat saçma sapan hikayesi var mary jane ile saçma sapan görevler var oyunu sürekli bozuyor ve spiderman ile gizli gitmek nedir ya saçma sapan kısımlar boos savaşları çok zayıf kısaca bence olmamış bi oyun

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,186
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
oyunun başından sonuna kadar aynı adamları dövüp dövüp duruyosun hikayesi berbat saçma sapan hikayesi var mary jane ile saçma sapan görevler var oyunu sürekli bozuyor ve spiderman ile gizli gitmek nedir ya saçma sapan kısımlar boos savaşları çok zayıf kısaca bence olmamış bi oyun
Boss savaşları zayıf diyorsunda belki ilk başta sana mod seç diyordu sen ordan dost canlısı mahalle canlısı falan secmisindir zoru seçmek yerine banada hikaye kötü gelmedi bilmiyorum benimi beklentilerim düşük ama adam dövme konusunda evet dediğin gibi aynı adamları çok görüyoruz ama yapıcak birsey yok ne bekleyebiliriz ki adamlardan vur geç

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,284
İsim
Kaan
Boss savaşları zayıf diyorsunda belki ilk başta sana mod seç diyordu sen ordan dost canlısı mahalle canlısı falan secmisindir zoru seçmek yerine banada hikaye kötü gelmedi bilmiyorum benimi beklentilerim düşük ama adam dövme konusunda evet dediğin gibi aynı adamları çok görüyoruz ama yapıcak birsey yok ne bekleyebiliriz ki adamlardan vur geç
Piyasada pek fazla spiderman oyunu olmadığı için insanlar buna razı olup oynuyorlar ilk oyunda sıkıntılar mevcut ama 2. oyunda bunları bayağı düzeltmişler güzel olmuş.

halitxct

80+ Silver
boss savaşlarının zorluğundan bahsetmedim zayıf dedim sıkıcılar ve kötüler

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bahadır tosun
Bak şimdi oyundan beklentine bağlı. Yani beklentinle uyuşmazsa isterse Dünya'nın en iyi oyunu olsun beğenmezsin. Sana tavsiyem YouTube'dan şu videoları izle:
Şimdi şöyle haklısın ama hikaye atmosfer güzel olursa seviyorum. En son rdr 2 witcher 3 ve yakınlarda da god of war beklentimi çok karşıladı. Bu oyunda grafiği güzel farklı hikayesi güzelse tamamdır o sarar gider. Tabi alışık olmadığım tür. Ama şimdi 20 kasımdan sonra bu oyun 2 3 bin lira olcak. Onuda düşünüyorum

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
The last of us Part 1 de güzel hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Bahadır tosun
The last of us Part 1 de güzel hocam
Valla onuda gözüm kesiyor ama devamı var ya part 2 şimdi pc ye gelir gelmez. Gelirse part 2 zaten en az 4 5 bin olur. Şimdi 1 i oynayıp devamı getiremem o kadar pahalo olursa

AhmetCan-

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Ahmet Can
Valla onuda gözüm kesiyor ama devamı var ya part 2 şimdi pc ye gelir gelmez. Gelirse part 2 zaten en az 4 5 bin olur. Şimdi 1 i oynayıp devamı getiremem o kadar pahalo olursa
Part 2 de geç gelir hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,880
Üyeler
154,481
Son üye
Ramazan3245
Top Bottom