Neler Yeni

Hiq hangi supplement alınır

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Alper Kaplan
Merhabalar kreatin pre ve protein tozu kullanıyorum hepsi hiq marka. Şimdi kararsız kaldım omega 3 mü alsam smash max pump diye bir şey çıkmış onumu alsam yoksa daha ayrı faydalı bi supplement mi alsam kararsız kaldım bazılar smash prodaki arjinin falan yüksek zaten pump için gayet yeterli diyor ama bu ürün niye çıktı ozaman anlamadım siz ne düşünüyorsunuz supplement alma falan demeyin rica ediyorum burda tavsiye almak istiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Turbanci
dostum indirimde kesinlikle smash pro 2.0 alınmasını öneririm indirim takip edicek havanda değilsen kesinlikle citrülline+beta alanine+kafein hapı öneririm çok daha iyi pumpı yakalarsın

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dostum indirimde kesinlikle smash pro 2.0 alınmasını öneririm indirim takip edicek havanda değilsen kesinlikle citrülline+beta alanine+kafein hapı öneririm çok daha iyi pumpı yakalarsın
Şuan smash pro kullanıyorum ama hocam bunun yanında ne kullanabilirim beta alanine içeriyor zaten smash pro l citruline varmış içinde ama citruline malat satılıyor birde daha farklı sanırım citrulin malat mı kafein hapı mı sizce birde bcaa konusunu hiç bilmiyorum tam olarak nedir

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alperen Turbanci
dostum bcaa genellikle definasyonda alınan bir supplementtir amacı kas protein sentezini arttırmaktır eğer definasyonda isen alınması iyi olan bir supplement yanında whey protein olması bana göre şarttır,smash pro kullanıyosan ek olarak bi pre almana gerek yok illada alıcam diyosan citrulline almanı öneririm onun dışı çokta bi şeye gerek yok kreatinin varsa wheyin varsa daha yeter gerisi senin çabana bakar ve kesinlikle şunu unutma hiçbir supplement gerçek yediğin besinin yerini tutamaz (fakat şunu belirtmek isterimki kreatin gerçekten besinlerden alınması zordur bu yüzden bazı insanlar olmasada olur diyor fakat benim olmazsa olmazımdır)

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,253
İsim
Emir
Beslenmen 4/4lük değilse adam akıllı pump alamazsın.Umarim beslenme kötü olup supplementlere para yatırmıyorsundur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,796
Üyeler
152,962
Son üye
Tuqess1
Top Bottom