Neler Yeni

Hızlı Hareket Ettirdiğimde Mouse Çalışmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Seydullah Arda Mahmurat
Benim Logitech G300S mousem var. 1,5 yıl boyunca hiç sıkıntı yaşamadan kullandım fakat 2 aydır hızlı hareket ettirdiğimde imlec hareket etmiyor ve mouse ışıkları falan sönüyor bıraktığımda tekrar düzeliyo bunu 2 farklı pc de denedim yine aynı şekilde hızlı harekette imleç hareket etmiyor.Sebebi ne olabilir

Night Uranos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Berkay Kaygısız
Sensörü artık yavaş yavaş bozulmaya başlamış değiştirmenizi öneririm.

pr1van

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Yıldırım
Benim eski mouse umda da ayni sorunu yaşamıştım.Mouse u masaya vurduysan ya da yere düştüyse bu sorun ortaya çıkıyor.Içindeki sensoru degistirtebilirsin ama yenisi almak daha mantikli.

Gameplay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
İrfan
Kablolarında mı bi temazsızlık var aceba kırılmış veya aşınmış veya bağlantı yerlerindeki bir temessızlık mı yüzeyden olamaz sistemdende olamaz ki zaten farklı bir sistemde denemişsin garantisi varsa gönder yoksa eger bi mouse yolu gözüküyor gibi üzgünüm :(

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Seydullah Arda Mahmurat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim eski mouse umda da ayni sorunu yaşamıştım.Mouse u masaya vurduysan ya da yere düştüyse bu sorun ortaya çıkıyor.Içindeki sensoru degistirtebilirsin ama yenisi almak daha mantikli.
yeni bi mouse arayışına geçtim zaten kurtulmayı düşünüyorum

cagriunveren

80+ Bronze
Merhaba,
Her ürünün olduğu gibi, mouse'unun da ömrü azalmış. Yerine yeni bir mouse almanı tercih ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,804
Üyeler
156,527
Son üye
mcgl123
Top Bottom