Neler Yeni

Honda pcx 125 2021 Yeni kasa nasil bir motor

SametSW

80+ Bronze
Babam kurye motorunu sattı ve yeni bir motora geçmek istiyor. Aklında Honda pcx vardi fakat bazı yorumları gördükten sonra açıkçası almak istemedi bütçesi tam uyuyor o yönden sıkıntı yok. Hem galiba 125CC motor bende 1 sene sonra kullanabilirim.

Gösterge dijital olduğu için yağmur yağdığı zaman bozulmasından ya da arabalardaki gibi hata vermesinden korkuyor. O yüzden almak istemedi ama artık bildiğiniz üzere çoğu motor dijital olmaya başladı. Yağmurda nem kapmasini gibi sorunlar olur mu?

Sizce alınır mı nasıl bir motor aranızda kullanan var mı? Bu hafta hemen alacak ben de onu bilgilendirmek istedim.

CoNKeR

80+ Bronze
Ben pcx kullandım ve çok sevdiğim bir motor. Aşırı hoşuma gidiyor. Sizin yazdığınız gibi göstergeye su alma, hararet ve motor ışıklarını yakma gibi problemler yazılmış fakat bunların sayısının iki elin parmağını geçeceğini düşünmüyorum, sonuçta binlerce adet satılıyor. Honda bu yorumları dikkate alırsa eğer (Yamaha gibi) zaten motorları geri çağırıp garantiden değiştirecektir.
2016 R25'im vardı, (Benim motorumda hiçbir problem olmamasına rağmen) 3 ayrı zamanda 5 farklı parça garantiden değişim, kronik problem diye geri çağırıldı. Böyle bir durum varsa Honda da yapacaktır diye düşünüyorum. Ama baban motordan soğudu, almak istemiyorsa Yamaha Nmax 125/ Nmax 155 de çok güzel motorlar. Onları tercih edebilir. Fiyatlarını bilmiyorum ama birbirlerine yaklaşık değerlerdedir heralde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,635
Üyeler
151,256
Son üye
alprntpgc
Top Bottom