Neler Yeni

Öneri Honor pad x9 8gb versiyon alınır mı?

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,983
İsim
Emre siyah
redmi pad se de alabilirsin 256 hafıza daha uzun ömürlü olur sanki

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
honor pad x9 8 gb ram kullanıyorum canavar gibi hocam... alabilirsin tek sorunu youtube uygulamasında 1080p üzeri açmıyor ama tarayıcıda 4kya kadar açabiliyorsun kasmadan takılmadan oynatıyor. Canavar gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

honor pad x9 8 gb ram kullanıyorum canavar gibi kanka... alabilirsin tek sorunu youtube uygulamasında 1080p üzeri açmıyor ama tarayıcıda 4kya kadar açabiliyorsun kasmadan takılmadan oynatıyor. Canavar gibi
Hepsiburada da kılıfla beraber 6200dü kaçırma... 4gb ram kılıfsız 5000tl kılıf alsan zaten 5500 oluyor en kötü 4gb ramı 500e almak mantıklı 8 al geç

Son düzenleme:

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
honor pad x9 8 gb ram kullanıyorum canavar gibi kanka... alabilirsin tek sorunu youtube uygulamasında 1080p üzeri açmıyor ama tarayıcıda 4kya kadar açabiliyorsun kasmadan takılmadan oynatıyor. Canavar gibi

Hepsiburada da kılıfla beraber 6200dü kaçırma... 4gb ram kılıfsız 5000tl kılıf alsan zaten 5500 oluyor en kötü 4gb ramı 500e almak mantıklı 8 al geç
YouTube sorunu anlayamadın neden öyle acaba

Samsung a9 plus veya redmi pad se bakarken gördüm çözünürlük ve ses çok iyi yazmışlar sizin yorumunuz nasıl bu konuda

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
YouTube sorunu anlayamadın neden öyle acaba

Samsung a9 plus veya redmi pad se bakarken gördüm çözünürlük ve ses çok iyi yazmışlar sizin yorumunuz nasıl bu konuda
Hocam ses olarak ve ekran olarak honora bayıldım ben bilmiyorum sansung kullanmadım redmi pad se ise kılıf vs pahalı geliyordu onada bakabilirsin tabi ki sana kalmış. honor un renk paleti gayet yerinde bu uygulama sorununu anlamadım kanka bende bazı vıdeolarda 4k oynatıyor cunku nadirde olsa tamamen yazılımla kaynaklı sanırım.. araştırma yaptım ama detaylı bilgi göremedim.

Son düzenleme:

Drsağbırakmayan

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka ses olarak ve ekran olarak honora bayıldım ben bilmiyorum sansung kullanmadım redmi pad se ise kılıf vs pahalı geliyordu onada bakabilirsin tabi ki sana kalmış. honor un renk paleti gayet yerinde bu uygulama sorununu anlamadım kanka bende bazı vıdeolarda 4k oynatıyor cunku nadirde olsa tamamen yazılımla kaynaklı sanırım.. araştırma yaptım ama detaylı bilgi göremedim.
Teşekkürler 👍

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
744
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

heysamed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Oyun yok hocam roblox oynuyor çocuklar başka oyun oynayacak kimse yok onu da açar kanımca
hocam son olarak xiaomi demişsin de onun işlemci 680 sanırım honordan düşük kılıf vs derken 7500 i bulur xiomi okadar çıkacaksan samsung fe serisi alman daha doğru olur. ama aksi takdirde kılıf 8gb ram vs honor kaçmaz fırsat direk al.

Top Bottom