Neler Yeni

Hoşlandığım kızla yanlış konuştum sanırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
Şöyle bir güncelleme geçeyim dostlar. Bugün kızla ortak arkadaş dışarı çıkıyordu, bende gittim biraz konuşalım mı dedim. Ortak arkadaşa da bizi yalnız bırakmasını söyledim. Okulun yan tarafına gittik açık açık konuşucam seninle dedim. Böyle deyince içinden teklif vs. edecek diye bir şey geçirdiğini tahmin ediyorum. Bu sefer de ben öyle bir şey yapmadım. Kıza şunları dedim diyebilirim.

Açık açık konuşucam, geçen gün tanışmak istediğimi söylemiştim. Doğruları konuşalım lütfen. Ani olunca sen büyük ihtimalle senden hoşlandığımı vs. düşündün. Bilemem nasıl düşündüğünü fakat dünki konuşmalarda biraz soğuk gibiydin ben öyle hissettim. Benim birinden hoşlanmam için önce onun iç güzelliğini sevmem lazım. Tanışıklılığımın olmadığı kişiye böyle bir teklif için gitmem. İnsanlarla samimi olmayı seviyorum, hayatıma yeni birilerinin girmesi beni mutlu ediyor. Yanlış bir anlaşılma olmaması için bir daha konuşmak istedim. Benim söylediklerim bunlar kızın söyledikleri ise tam hatırlamıyorum ama şöyle;

Bende açık açık konuşayım o zaman biliyorsun hoşlandığım biri var (evet evet). Ben hem öyle düşündün hem düşünmedim diyebilirim. Arada kaldım bilmiyorum vs. işte. Yanlış anlamam.
Gibisinden.

Konuya anlaşılırlık kattığımızı düşünüyorum. Artık bilmiyorum muhabbet falan kurmaya başlamak lazım eğer gerçekten arkadaş olmak istiyorsam. Okulun sonu geldi ben amacımı ona belli ettim zaten. Belki yazın arkadaş ortamı olarak dışarı çıkarız iyi olabilir. Kendi gelmek ister mi bilmiyorum tabii. Üstelik eğer ki baş başa çıkın diyecekseniz. Ona pek ihtimal vermiyorum o yüzden arkadaş ortamıyla takılmak şu anlık daha kafi gibi duruyor. Seneye ne olursa olur zaten.
Bu yaz kendime çekidüzen veriyorum zaten. Haftaya spora başlıyorum. Derslerime biraz odaklanıcam ve kitap okumaya başlayacağım( hiç aram yoktu şimdiye kadar). Diksiyonumu daha iyi yapacaktır eminim ki. Şimdilik benden bu kadar dostlar hepinize teşekkürler okuduğunuz için.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
kız birini seviyorsa zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
Türkiye şartlarıyla ne alakası var tam olarak anlamadım. Dışarısı pek güvenli olmadığı için falan mı?

Lalo Salamanca rolüne sen Saul Goodman rolüne bu arkadaş.
Hem o yüzden. Hem de Türk kız kafa yapısı bir tık daha değişik bence. Tanışmak istediğimi söyledim başka yönlü anlıyorlar. Tanışmadan birinden hoşlanmam zaten. Amacım adam gibi kendini tanımak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kız birini seviyorsa zorlamaya gerek yok diye düşünüyorum.
Kanka olay da bu işte. Ben sadece kendini tanımak istedim. Bir amacım yok şuanlık. Tanışırız, hislerime göre olay şekillenir orasını bilemem. Belki de kişiliğini sevmeyeceğim biridir bilemem. Ben amacımı bugün kıza söyledim. Bilemiyorum yani belki kafamız uyuşur o olur bu olur. Kendimi herşeye hazırlıyorum zaten şuan. Eskiden de olan kız olaylarında kendimi yıpratmıştım. Fakat artık neyin ne olduğunu biliyorum. Ne oldu kızla anlaşamadık ve ben kızdan hoşlanıyor muyum? max 1 ay sürüyor sonrası next.

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
Hem o yüzden. Hem de Türk kız kafa yapısı bir tık daha değişik bence. Tanışmak istediğimi söyledim başka yönlü anlıyorlar. Tanışmadan birinden hoşlanmam zaten. Amacım adam gibi kendini tanımak.
Anladım hocam sen doğru bir yol izlemişsin bence. Umarım kız da zamanla sana karşı birşeyler hissetmeye başlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,727
Üyeler
156,514
Son üye
Sedat2624
Top Bottom