Neler Yeni

Hoşlandığın Kız İçin Elinden Hiçbirşey Gelmemesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Servet Duran
Hoşlandığım Kız İçin Elimden Bişey Gelmiyor. Kızın Okuduğu Okuldan Hangi Sınıfta Olduğuna Evinin Adresine Kadar Herşeyi Bilsemde Elimden Bişey Gelmiyor. Tanışmak Amaçlı İnstagram DM Yazdım Ancak Görüldü Bile Atmıyor. Böyle Oldukçada İçim Acıyor Ne Yapabilirim

Not : Unut Demeyin Unutamıyorum. Aklımdan Çıkmıyor. Rüyalarıma Giriyor. Yemek Yerken Oyun Oynarken Bile Aklımda

yapmıcan bişey istenmiyorsun zorlama hayatta her istedigin her zaman olmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

kızı boşverip kendine odaklan biraz belki biraz yıkık kompleksinden cıkarsın

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Servet Duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yapmıcan bişey istenmiyorsun zorlama hayatta her istedigin her zaman olmaz

kızı boşverip kendine odaklan biraz belki biraz yıkık kompleksinden cıkarsın
Futbola Başladım İnşAllah Geçer

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,232
İsim
Berk Atmaca
Kız senle 2 kelam sohbet etmeden direkt uzuncana bir şey yazdıysan böyle yapması normal dostum. Balık çok tabii tutmasını bilene. herkese bol şans

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Hoşlandığım Kız İçin Elimden Bişey Gelmiyor. Kızın Okuduğu Okuldan Hangi Sınıfta Olduğuna Evinin Adresine Kadar Herşeyi Bilsemde Elimden Bişey Gelmiyor. Tanışmak Amaçlı İnstagram DM Yazdım Ancak Görüldü Bile Atmıyor. Böyle Oldukçada İçim Acıyor Ne Yapabilirim

Not : Unut Demeyin Unutamıyorum. Aklımdan Çıkmıyor. Rüyalarıma Giriyor. Yemek Yerken Oyun Oynarken Bile Aklımdaba
başka bir kız bulmak acını azaltır

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Servet Duran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kız senle 2 kelam sohbet etmeden direkt uzuncana bir şey yazdıysan böyle yapması normal dostum. Balık çok tabii tutmasını bilene. herkese bol şans
2 Aydır Yazmadığım Mesaj Kalmadı. Ancak Kızdan Tekbir Görüldü Fln Gelmedi İlk Tanışmak İçin Mesajda Bile

başka bir kız bulmak acını azaltır
Okullar Açılsın Belki Geçer O Zmn

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
2 Aydır Yazmadığım Mesaj Kalmadı. Ancak Kızdan Tekbir Görüldü Fln Gelmedi İlk Tanışmak İçin Mesajda Bile
[
usta kıza o kadar yalvarmak onu kendi üstünde yüceltmiş oluyorsun öyle bir yerden sonra çok zor zaten seni takmıyorsa da ya aklında biri vardır yada seni beğenmemiştir boşa acı çekmeye değmez başka şeylerle uğrasıp zevk almaya bak aklına bile gelmez bir yerden sonra nefret besleyerek en kısa yoldan aklından atabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Servet Duran
Bu Arada Bi Taraftanda Kızdan Hoşlanmam İyi Oldu. Hayatıma Çekidüzen Verdim.

ayı gibi yemek yiyip spor yapmayı dene
Knk Zaten 3 Yıllık Taekwondocuyum Kızda Taekwondocu Ancak Hangi Kulüpte Olduğunu Bi Bilsem İyi Olacak Ancak Bulamıyorum
Bilgi : Aynı İlçedeyiz

Bu Arada Bi Taraftanda Kızdan Hoşlanmam İyi Oldu. Hayatıma Çekidüzen Verdim.

Knk Zaten 3 Yıllık Taekwondocuyum Kızda Taekwondocu Ancak Hangi Kulüpte Olduğunu Bi Bilsem İyi Olacak Ancak Bulamıyorum
Bilgi : Aynı İlçedeyiz
bodybuildingi kastediyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Servet Duran
usta kıza o kadar yalvarmak onu kendi üstünde yüceltmiş oluyorsun öyle bir yerden sonra çok zor zaten seni takmıyorsa da ya aklında biri vardır yada seni beğenmemiştir boşa acı çekmeye değmez başka şeylerle uğrasıp zevk almaya bak aklına bile gelmez bir yerden sonra nefret besleyerek en kısa yoldan aklından atabilirsin
İnşallah Deneyeceğim Yapabilirsem

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,232
İsim
Berk Atmaca
2 Aydır Yazmadığım Mesaj Kalmadı.
Konunun özeti şu aslında. Alınma ama kız seni ezik olarak görüyor. Ben seni tanımam etmem. Ezik misin değil misin onu da bilmem. Ufak bir tavsiye olarak gör. Kendini geliştirmeye motivasyon olarak gör. Herkese bol şans!

Top Bottom