Neler Yeni

Hp bu laptop alınır mı?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Bura.K

80+ Silver
Alınmaz. Kasası kötü. Sana şöyle özetleyeyim; Kasadan ve soğutmadan kısıp donanıma abanmışlar.

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Klaus
Alınmaz

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tek sıkıntım ısınma korkusu yani laptobu çoğunlukla çizim programları için kullanacağım arada oyunda oynarım.
Serin çalışan bir laptop değil bildiğim kadarıyla. Soğutması giriş seviyesi. Isınmayı dert ederim dersen daha üst modellere bakman gerekiyor.

Stcgl01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Onur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alınır. Bu fiyata gayet iyi.
Tek sıkıntım ısınma korkusu yani laptobu çoğunlukla çizim programları için kullanacağım
Serin çalışan bir laptop değil bildiğim kadarıyla. Soğutması giriş seviyesi. Isınmayı dert ederim dersen daha üst modellere bakman gerekiyor.
Teşekkür ederim bilemiyorum bazı arkadaşlar bir süre sonra kasasının bile ısıdan çatlayacagini söylüyor. O yüzden tereddütte kaldım

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Tek sıkıntım ısınma korkusu yani laptobu çoğunlukla çizim programları için kullanacağım

Teşekkür ederim bilemiyorum bazı arkadaşlar bir süre sonra kasasının bile ısıdan çatlayacagini söylüyor. O yüzden tereddütte kaldım
Bu kasa yıllardır kullanılan bir kasa. Ben çatlayacağını sanmıyorum ama bu kasayı kullanan laptopların yorumlarına bak istersen öyle bir sorun var mı diye.

Kasasında kronik bir sorun yoksa sırf ısınıyor diye kasa çatlamaz. Ben de 3 yıl soğutması giriş seviyesi bir HP Laptop kullandım. İşlemci yükte 95 derece oluyordu ama hiçbir sorun yaşamadım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,552
Üyeler
141,312
Son üye
misterberkay
Top Bottom