Neler Yeni

HP ProOne 440 G6 24 ALL IN ONE NASIL UPGRADE EDERİM

tercanmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Tercan
Merhaba arkadaşlar ofis bilgisayarı olarak HP ProOne 440 G6 24 ALL IN ONE modelini kullanıyorum ama artık yeterli gelmiyor, en küçük tarayıcı işleminde bile bazen kasma yapıyor. Modele takviye yapabilirmiyim bilmiyorum takviye yapabilsem bile bu ürünün parçaları hakkında fikrim yok SSD ve RAM takviyesi işimi çözer diye düşünüyorum ama hangi ürünleri alacağım ya da anakart bunu kaldırırmı yardımcı olursanız sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Furkan Sünney
Hocam lenovo All in one pc kullanıyoruz ofiste, tabi zaman geçtikçe dediğiniz gibi kasmaları meydana geliyor. Hepsine ssd taktık şimdi xanavar gibi çalışıyorlar. Taktığım ssd kioxia 480 gb

tercanmm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Tercan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam merhaba benim kullandığım modelde 4 gb ram var ram takviyesi yapabilirmiyim bunun ana kartı kaldırır mı ve bir de ssd için kasa içinde gerekli alan varmı bilmiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Furkan Sünney
Bizim lenovo lar 16 gb a kadar destekliyordu. Muhtemelen sizinki de min 8 e kadar destekler. Alet edevat var ise açıp bakın kaç slot olduğuna. Yanlış hatırlamıyorsam all in one lar laptop standardında malzeme kullanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam merhaba benim kullandığım modelde 4 gb ram var ram takviyesi yapabilirmiyim bunun ana kartı kaldırır mı ve bir de ssd için kasa içinde gerekli alan varmı bilmiyorum.
Hdd yi çıkarıp ssd takmıştım ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd için ;

Ram için ;

Son düzenleme:
Top Bottom