Neler Yeni

Hp teknik servisi nasıl

Wersty

80+
6-7 ay önce hp victus 16 serisi bir laptop aldım ve şimdi bakım için göndermek istiyorum teknik servisleri iyi midir

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Yani bakımı yapıp geri yollarlar işte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tabii ücreti olur.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
güvenilirlik için sordum daha çok ilk defa götüreceğim için pek bir şey bilmiyorum açıkçası

Yani HP nin kendi servisi sorunsuz şekilde bakımı yapıp göndermeleri gerekir.

Can...

80+ Platinum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Can...

80+ Platinum
Söz konusu TR olunca her markada sorun çıkabilir o konuda rahat ve tetikte ol :D.
3 tane elimden 2adt asus tuf ve 1 adet rog laptop geçti arkadaşların cihazları tuf olanda menteşe sorunu vardı koruma kapağını çatlatıp geri yapışmış ve daha sorunlu dönmüştü, diğer tuf bakıma gitti vidaları eksik ve daha çok ısınır halde geldi, asus rog yine bakıma gitti sıvı metal vardı yerine macun sürmüşler üstüne yetmez gibi uzun vidayı öne atmışlar kasa bildiğin yamuktu bir köşeden basınca öteki taraf kalkıyordu hepsini tekrar söküp geri toplamıştım menteşesi sorunlu olan hariç

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
3 tane elimden 2adt asus tuf ve 1 adet rog laptop geçti arkadaşların cihazları tuf olanda menteşe sorunu vardı koruma kapağını çatlatıp geri yapışmış ve daha sorunlu dönmüştü, diğer tuf bakıma gitti vidaları eksik ve daha çok ısınır halde geldi, asus rog yine bakıma gitti sıvı metal vardı yerine macun sürmüşler üstüne yetmez gibi uzun vidayı öne atmışlar kasa bildiğin yamuktu bir köşeden basınca öteki taraf kalkıyordu hepsini tekrar söküp geri toplamıştım menteşesi sorunlu olan hariç

Yetkin servis elemanı yok, e tabi eğitimi vermessen olmaz.

Wersty

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben hp laptopu temizlik için göndereceğim içini kendim açarsam garanti gidiyor sıkıntı çıkar mı ki ya

Can...

80+ Platinum
ben hp laptopu temizlik için göndereceğim içini kendim açarsam garanti gidiyor sıkıntı çıkar mı ki ya
valla ben söktüm bakım yaptım ram ekledim servisi arayıp sormuştum sorun yok demişlerdi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Aslında onu bi arayıp sorsanız iyi olur çünkü marka belli bi yere kadar kendin açabilirsin yapabilirsin diyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,829
Üyeler
156,528
Son üye
apoow
Top Bottom